Na vlásku (2010)

Přesně takhle má vypadat animovaná pohádka, vtipná, hezky zpracovaná, poučná, plná narážek pro dospělé publikum, fakt dobrý. Hodnotím i podle reakce 5 letého prcka, který od toho nemohl odtrhnout zrak a líbilo se to i mně, 4,5*

Pod jednou střechou (2010)

Jak píše Malarkey "Taková ta těžko urazitelná klasika". Cizí dítě vychovávané 2 nesmiřitelnými lidmi, občas vtipné občas trapné, ale nenudí 3,5* ať nežeru.

Adam (2009)

Příjemné oddychové romantické drama a trochu jiném člověku. Adam neumí lhát, je upřímný a potřebuje pomoc okolí, ale dokáže mnohé nabídnout. Hezký příběh za 3,5*

Elitní jednotka (2007)

Takové filmy by měly vznikat častějc! Ukazuje nepříjemné pravdy a zk*rvený život v syrovém pohledu bez zbytečných příkras. super 4,5*

Czech Made Man (2011)

Tohle nebyl film v klasickém slova smyslu se začátkem prostředkem a koncem, zde bylo vše jen vyprávění extrémních historek Janem Budařem.Zajímavé scény, zábavné zážitky, ale takové přeumělkování mi nesedlo a zas tak nebavilo. Lepší 3*

Zkažená úča (2011)

Možná to bylo kinem,ale já se nadmíru bavil. Timberlake byl skvěle trapný, Diaz vypočítavá a Segel správňácký. Pěkné 4* a jak říkal kámoš, kdyby ukázala Diaz kozy má tam hvězd 5 :-))

Opus pro Smrtihlava (1984)

Dobré, vlastně dost dobré! Podrobně popisující dokument o Heydrichovi, který je natočen velmi zajímavě. Spousta málo známých faktů a dobrých záběrů ve 100 minutách překvapuje datem svého vzniku. Jistě, je to poplatné době, komunistický odboj, exilová vláda,kolaborantská domácí vláda, západ, SSSR, ale při braní ohledů na toto pohrávání s fakty a hraní se slovy vychází skvělý dokument natočený v Československu.

Největší z Čechů (2010)

Co to mělo být? hraný film o filmu? Zřejmě příliš intelektuální nebo snad filozofický počin pro běžného diváka? nuda,trapnost a zase nuda. Slabé 2* za obsazení a nápad.

Kde je Hitler? (2010) (TV film)

Lehce bulvární výčet známých dohadů a teorií, nic nového nebylo řečeno. Příliš prostoru dokumentu zabraly zbytečnosti typu Hitlerovi dvojníci hrající v poválečném filmu a podobně. Pěkně zpracované, ale pro ty, kteří se o 2. WW zajímají nudné.

Templář (2011)

Zajímavé akční scény, hodně brutality a pěkné na pohled, ale vcelku nezáživné, nemáte si z koho udělat sympatického hrdinu a držet mu palce. Přidat víc souboje zla s dobrem místo zla a menšího zla a přidal bych hvězdu na víc.