Český mír (2010)

Vcelku nudná reportáž o boji dvou táborů PRO a PROTI, s odstupem času to možná bude i k zasmání.

Černobyl: život v mrtvé zóně (2007) (TV film)

Jééé zvířátka tam běhají, papají radioaktivní rostlinyk a další zvířátka, žijí tam, prej umírají moc brzo než aby dostaly rakovinu...jééé...TO MÁ BÝT DOKUMENT O ČERNOBYLU a o tom jak si s tím příroda poradila?

Sucker Punch (2011)

Hodně zametené, hodně fantasy, skvěle vizuálně a trikově zpracované. Asi jsem měl dávat větší pozor, občas jsme se v ději ztrácel a nechápal, 2 a 3/4 *

Obhájce (2011)

Tohel už tu taky bylo mnohokrát, špatný právní systém+ právník, který dostane z basy i vinné. Začne odhalovat pozadí, což se obrátí proti němu. Chytré a chytlavé drama o právním systému a právních kličkách.

Hezké vstávání (2010)

Takové obyčejné a tuctové, ale zábavné. Celý film čekáte co Harrison provede a jak se s tím Rachel McAdams popere. Krásné 3,5*

Odsouzení (2010)

Aneb jak zahodit 20 let pro nepovedeného bratra. Takových filmů, kde bojují proti nevinnému odsouzení už bylo...a lepších.

Neodvratná pomsta (2009)

Další z řady mafiánských průměrných béček, sledovat se to dalo tak co. 3*

Zkus mě rozesmát (2011)

Předvídatelné, ohrané, místy trapné a bez nápadu, ale u pár momentů jsem se nasmál. Klasické 3*.

Bitva o Hill 60 (2010)

Dobře natočený válečný film z nevyčerpaného tématu -1.světová válka. Konečně i originálnější zobrazení prostřednictvím šeptajících horníků 25 metrů pod nepřátelskými liniemi. slabší 4* za občasnou roztahanost děje.

Zdrojový kód (2011)

Nápad-skvělý, provedení dobré, nelogičností-dost, závěr- strašný, 3,5*