Méďa Béďa (2010)

Trapné vtipy, divné efekty a spousta nesmyslů. Na animáky jako Auta a podobně to nemá ani z desetiny, dávám hodně slabé 3*, protože by se mi to při lepším rozpoložení líbilo asi víc.

Následky otřesu (2010)

Čínský lehce propagandistický příšerně přehrávaný a nesnesitelně dlouhý film? Proč ne, člověka nenudí, je to příjemná změna od Hollywoodských filmů a zajímá vás. 3,5*

Na vlásku (2010)

Přesně takhle má vypadat animovaná pohádka, vtipná, hezky zpracovaná, poučná, plná narážek pro dospělé publikum, fakt dobrý. Hodnotím i podle reakce 5 letého prcka, který od toho nemohl odtrhnout zrak a líbilo se to i mně, 4,5*

Největší z Čechů (2010)

Co to mělo být? hraný film o filmu? Zřejmě příliš intelektuální nebo snad filozofický počin pro běžného diváka? nuda,trapnost a zase nuda. Slabé 2* za obsazení a nápad.

Nesvatbov (2010)

Abych to řekl hezky slovensko-polsko-rusko-klingonsko-maďarsky: šibnutý starosta pořádá jebnuté večírky a snaží sa- aby se potrtkali šecí svobodní a jemu nevymřela vesnice. Zoufalci,ale dokument zajímavý

Odsouzení (2010)

Aneb jak zahodit 20 let pro nepovedeného bratra. Takových filmů, kde bojují proti nevinnému odsouzení už bylo...a lepších.

Oko nad Prahou (2010)

Nevyvážené a neobjektivní. Klaus, Bém a spol. ukázáni v ještě horším světle než si zaslouží. Nejsem příznivcem kaplického blobu, ale dokument se mi líbil.....sice přehnaně hraje na city a ty záběry na zvlhčené pohledy Havla,Kaplického a dalších mně vadily, ale dávám 3,5*

Paranormal Activity 2 (2010)

Jednička mě nebavila, ale tento , o trochu líp zpracovaný, druhý díl je snad ještě nudnější. Obávám se trojky (2011).

Pod jednou střechou (2010)

Jak píše Malarkey "Taková ta těžko urazitelná klasika". Cizí dítě vychovávané 2 nesmiřitelnými lidmi, občas vtipné občas trapné, ale nenudí 3,5* ať nežeru.

Pouto mlčení (2010) (TV film)

Chtěl jsem dát 3* za klasický televizní film, ale za ten, i když prý skutečný, závěr dám 2*! SPOILER Aby si ta manželka z celého příběhu udělala obživu a objížděla školy a mluvila o tom pořád dokola a ještě ke všemu se usmířila s vrahem a brala ho sebou....to neee /SPOILER