Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Tie odpady si choďte dávať na Rings of the power . Táto epizóda bola vyvrcholenie emočnosti pred veľkou vojnou , ktorá je za rohom a pokiaľ vám vadí dramatická epizóda choďte si pozrieť radšej Scooby Doo .  Brilantné spracovanie epizódy kde ani nepamätám , že mi takto rýchlo prešla hodina , lebo sa tam furt niečo deje . Nech sa to len drží takejto kvality a prekoná to GOT aj keby bola posledná séria famóznou čo nebola . Spoiler : Viserysovo posledné predstavenie v tom najlepšom svetle . Bude mi chýbať .

Padesát odstínů černé (2016)

"Sračka". Najhorší film od Wayansa nuda, driemoty, otrava . Humor ? ja som myslel , že pozerám horror čo nevie skončiť . Trápne úplne všetko . Keby som toto natočil tak to vypustím do sveta iba pri obrovskom honoráre inakšie by som sa šiel zakopať do najbližšej diery pri dome .

Sexuální výchova - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Asi 10 rokov som nemal takto namále , ako po dopozeraní zatiaľ , poslednej časti tohto skvostného seriálu , že mi snáď aj slza kvapla. Dúfam , že bude štvrtá séria , pretože to má až príliš veľa otvorených koncov . A otec asi nie Jacob ? Dúfam , že sa Maev ešte na obrazovke objaví a nevyšachujú ju preč .  A Asa Butterfield alias Otis je moja najoblúbenejšia postava nie len tohto seriálu ale zatiaľ , všetkých mojich seriálov. Vidíme sa tu takto ľudia u ďalšej sérii a dúfam , že Maev a Otis to dotiahnu dokonca predsa tu išlo o ich spoločnú TERAPIU či o ich vzťahu ? :)

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Tak pozrel som si to 2x za sebou po prvom pozretí to malo aj dobré chvilky , ale pre boha to čo bolo za koniec ? Tak stupidný koniec a to chovanie postáv pri ňom . Pritom stačilo len hučať , že to nerobí on alebo podobne . Tak som to dal za 2 hviezdy , ale ja som to pozrel znovu a ako fanúšik tejto série som znechutený z tejto časti na , ktorú som sa tešil 2 roky . A samozrejme pred koncom ešte ako tak človek sa drží , ale prišlo finále a hneď po skončení som to vrazil na ODPAD . Tak stupidné správanie a vlastne to finále bolo tak zlé , že Ćčkové filmy sa nemusia hanbiť . A výraz Chrisa Rocka na konci skoro mi prišlo zle . Sklamanie ako hrom .

Skrytá identita (2006)

Ťažko hodnotitelný film. Na jednu stranu výborný scénar ,réžia a aj hudba potešila . Na tu druhú Leo Dicaprio , ktorí raz hrá vynikajúco a raz mu to neverím . Hrá výborne , len som mu v niektorích chvíľach neveril. Matt Damon mi prišiel nevýrazný a podstatne jeho rola bola v jednom kancli skoro celý film . Jack Nicholsson ako Veľký mafián je na tom podobne ako Damon väčšinu filmu som mu to neveril . Menšie role pre Wahlberga a Sheena sa mi páčili a výrazný slovník Wahlberga som si užíval. Vera si odohrala svoje , ale podstatne bola zbytočná v celom filme aj s menším trojuholníkom medzi postavami . Costellov verný sluha chladný Ray Winstone hral výborne. Plusy filmu: Réžia, scénar , hudba a aj kamera . Leo Dicaprio , Wahlberg ,Winstone a Sheen . Mínus: Veľmi nevýrazný Damon a o niečo lepši Nicholson (táto rola by sa hodila inému hercovi ). Pripomínal mi Jokera z Batmana skôr srandičky než vážnosť.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Po druhom zhliadnuti a neriesenia minulých časti je prvá polovica dosť odflaknuta a spoiler-necakana smrť Dany je hrozne umelá bez emócií a vôbec sa to tam nehodilo... Po jej odchode, ale boli lepšie chvíľky a par smiešnych a dojemnych chvíľ. Hodnotiť to podľa logiky sa neoplatí. Ako celok časť, ktorá sa dala pozerať a očakávam ďalšie príbehy zo Zapadozeme. Napr. Divoký a Aegon alebo Capt. Arya. Sklamanie citeľne, ale tento seriál mi dal veľa wow chvíľ a prežívania s postavami. Až na túto sériu. Veľa vecí sa dalo inakšie ukončiť, ale petícia nepomôže takže si to uzavriem ako seriál čo som miloval. Ps:Daenerys mi vadila od začiatku a jej putovanie mi bolo ukradnuté a vybrať si stranu tak by som padol ako Lannister.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Tak takto zničiť moj naj rod a mesto. Daenerys som nikdy nemusel, ale po tejto časti nič ine ako smrť nechcem. Cakali sme boj dojemne emócie krutosť. Dostali sme nasranu mrchu s posahanou gebulou. Jeden súboj, ktorí mohol byť lepší a ten druhy obrovské sklamanie. Take postavy si zaslúžili emotivnejsi a silnejsi koniec. Scenáristi si zasluzia popravu. A po konci tejto serie si myslím, ze ich do par rokov popravia fanusikovia. Shame