Pozůstalí (2014) (seriál)

Co se týče hvězd, tak si nechám rezervu. Je pravda, že tenhle seriál dokáže zaujmout, ale obávám se, aby ho neroztahali na XXX dílů, než se dozvím, co se vůbec s těmi zmizelými stalo a aby díky tomu tenhle seriál neztratil mou pozornost, stejně jak se stalo u Ztracených. Každopádně v těch dvou sériích, co jsem viděla, se tak nestalo a konec druhé mě dokonce dojal. Ale co je v tomhle seriálu naprosto dokonalé je hudba.Té se opravdu nemůžu nabažit a pokaždé si ji vychutnávám.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Ukázkový příklad toho, že nemá cenu se dívat na hodnocení českých filmů, speciálně komedií. Celkem nechápu humor českých diváků. Ale je pravda, že káždý máme jinou hranici a proto je potřeba nehledět na názory jiných a udělat si vlastní názor. Tohle byla docela fajn komedie a já se dobře pobavila. Začátek byl malinko slabší, ale pak se to dobře rozjelo. Ruml s Prachařem to dali dobře a hodně mě dostala scéna se stanováním.

Korunní princ (2015) (TV film)

Noo, tak to bylo příjemné překvapení. Na to, že jsem si to pustila jen tak z nudy ... Určitě to nedosahuje takové úrovně, jako jsou pohádky S čerty nejsou žerty nebo Anděl páně, ale i tak tomu dám plnej počet, protože jsem se dost pobavila. Kříž s Hádkem naprosto boži. Vlastně celé to bylo herecky dobře obsazené. Všichni to zahráli dobře a hlavně vypadali přirozeně, což v dnešních pohádkách tak časté není. Ze začátku mi trochu neseděl princ, takovéhle typy moc nemusím, ale nakonec se dobře osvědčil. Akorát trochu delší, než muselo. Když po třetí ztratil pamět, tak mě málem jeblo.

Centrální inteligence (2016)

Čekala jsem větší srandu. Ale popravd, to nejlepší se objevilo v traileru a to jest mladej Dwayne Johnson. Takže ani žádné překvápko, jenže kdyby to nedali do traileru, tak by se jim na to nikdo nejspíš nedíval. Čekala jsem víc vtipnějších dialogů, ale většinou jsem nechápala, proč mluví o takových kravinách. Harta moc nemusím, připadá mi dost uječenej. Ale na Dwayna i po tomhle nedám dopustit.

Půlnoční dítě (2016)

Celkem o ničem, ne? Proč to vůbec natáčeli? A proč jsem vůbec dala tolik hvězdiček? Jeden z případů, když trailer předčí film. Kdyby to tak bylo o narození toho chlapce a o tom, jak on i jeho okolí pomalu přicházeli na jeho schopnosti. Ale ne, ono to je o tom, jak někam zdrhá a všichni jsou hrozně vysraní z jeho zářivých očí. A my se nakonec ani nedozvíme, kam se to vlastně dostal. Hm, po napsání tohoto komentáře jsem zhodnotila, že si to vlastně zaslouží jenom dvě hvězdičky.

Mune - Strážce měsíce (2015)

Na pohádku jsem se moc těšila, ale hodnocení mě celkem odradilo. Jsem to odkládala a odkládala, ale bylo to pěkný. Hezká animace, super vtípky. Příběh mě taky zaujal. Popravdě docela nechápu, že Malý princ se dostal v hodnocení tak vysoko a tohle relativně dost nízko.

Než jsem tě poznala (2016)

Film rozhodně nezklamal. To co jsem očekávala po shlédnutí traileru jsem také dostala. Ona byla naprosto úžasná. Mimika obličeje skvělá. To co dokázala s obočím jsem dlouho neviděla. Je to sympaťanda. Nejsem příznivcem seriálu GoT, takže mi do této chvíle nic neříkala. Jinak film jsem shlédla jedním dechem. Když jsem řekla chlapovi o půl desáté večer, že bych chtěla pustit romantický film, tak mi řekl, že mi na nějakej romanťák sere a začal si prohlížet internet v mobilu. Asi po deseti minutách mobil odložil a čučel na to se mnou do půl dvanácté. Takže film rozhodně dokáže zaujmout. Hudba celkově super, až na část, kdy se poohlížela po nějakých aktivitách, které by s ním mohla dělat. To tam hrál song jak z druhořadého seriálu. Ale když tam zazněly songy od Eda Sheerana, tak to byla krása.

Jako ty (2015)

Tak tohle bylo hodně špatný. Nejdřív jsem nízké hodnocení přisuzovala Stewart, protože hodně lidí, včetně mě, ji nemusí. Ale tím to opravdu není. Začátek mě bavil. Mám ráda filmy o takových psycho komunitách v budoucnu, kdy vše musí mít svůj řád, všichni nosí téměř stejné oblečení a každý den dělají to samé. Jenže tenhle film se zapomněl jaksi vyvíjet. Celý se dal vtěsnat tak do půlhodiny, protože se tam skoro vůbec nic nedělo. Očekávala jsem nějaký větší střet a odboj proti řádu. Ale on to byl opravdu jen romantickej cajdák. A to já romaťáky teda můžu hodně, ale musí být trošinku na jiné úrovni. A pokud nejsou na úrovni, tak v nich musí být něco zajímavého nebo to musí být alespoň komedie.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

První půlka mě celkem nudila, až jsem si říkala, že je nízké hodnocení na čsfd oprávněné. Ale počínaje bitkou Supermana a Batmana se to celkem dobře rozjelo. Akorát se mi moc nehodí Affleck na post Batmana. Zvyk je železná košila a BA bude muset předvést ještě pár akčních kousků, aby se vryl do srdcí fanoušků, stejně jako Bale. Nehledě na to, že nechápu, proč ho tak prošedivěli. Nevím, proč by měl Batman vypadat staře.

Malý princ (2015)

Opravdu nemám ráda Malého prince. Tahle "pohádka" mi připadá jako jedna velká slátanina. Doufala jsem, že mě tenhle animák překvapí. Rozjezd byl dobrej a do půlky mě to bavilo. Ale pak se to zvrhlo v jeden velkej nesmysl. A navíc tam úplně vynechali to jediné, co mě kdy na Malém princi zaujalo a to rozsvěcování a zhasínání lampy na jedné planetě.