Jak vyloupit spermabanku (2012)

Tak tady jsem v průběhu filmu uvažovala jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Potom mě ale na konci dostala hláška "Jdeme ukrást tu mrdku" a taky speciální použití paklíčů. To pochopí ten, kdo to viděl. Tady jsem brečela smíchy a musela dát pauzu, abych z toho filmu něco měla. Možná mi stačí k smíchu málo, ale vůbec to nebylo špatný. Jediný, co mi trochu vadilo bylo zbytečné natahování toho, jak si honil péro, aby dostal vzorek sperma. A taky hlavní mužská postava. Nevím, nějak se mi nezdá, že by takový kus ženský žil s takovým chlapem. Ale jinak to bylo dobrý.

Projekt minulost (2015)

Film od kterého jsem díky hodnocení nic nečekala. Totálně mě překvapil. Hodnocení je zbytečně nízké. Vůbec jsem nemusela přemýšlet, kolik dám hvězdiček, protože tam nebylo vůbec co řešit. Samozřejmě u filmů o cestování časem se člověk na konci nevyhne přemýšlení nad tím, jestli tam dávalo všechno smysl a jestli scénáristé něco nepodcenili, nevynechali nebo nepřehnali, ale to prostě člověk nemůže řešit. Jinak to byla i parádní komedie a to v dobrém slova smyslu.

Špión (2015)

Opravdu povedená komedie. Chvílema jsem smíchy i brečela. Byly tam skvělé a vtipné dialogy. Statham se ukázal v nevšední roli a musím říct, že se mi snad ještě nikde nelíbil víc. Na každý jeho nástup jsem se těšila. Mellisse role taky sedla jak prdel na hrnec. Dokázala být vážná, drsná a dokonce i sexy, což je u ní pro mě udivující :) Jsem ráda, že tentokrát většina uživatelů čsfd hodnotila pro mě tak, jak si opravdu ten film zaslouží.

Oko za oko (2015)

Nejradši bych hodnotila 3,5. Ale nejde to, a tak jsem se přiklonila ke čtyřem. I tak je ten film podhodnocený. Je pravda, že podle traileru jsem si myslela, že to bude naprosto o něčem jiném. A celý film jsem nevěděla, o co vlastně té ženské jde. Ale to si myslím, že je dobře, protože alespoň to bylo pro mě překvapení. Jen od toho nemůžete očekávat kdovíco.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Přiznám se, že jediný důvod proč jsem si to pustila byl ten, že jsem neměla nic jinýho. Neviděla jsem ani jedničku, protože mě to tenkrát moc nelákalo. Bála jsem se, že to bude spíše trapně vtipný. Ale hrozně moc mě to překvapilo. Opravdu tam byly scénky, u kterých jsem se upřímně zasmála. Dokonce mě tenhle film přesvědčil, že se podívám i na jedničku, která má o mnoho víc procent. Ale jak vidím, procenta u tohoto filmu pomalu stoupají, takže doufám, že se za čas dostanou na hranici, kterou si ve skutečnosti zaslouží, a to alespoň 75 procent.

Strangerland (2015) odpad!

Tak to byla hodně velká sračkojízda. Už je to dlouho, co mě nějaký film takhle vytočil. Bylo to naprosto o ničem. Natahovali to jak jen mohli. Děj by se dal shrnout tak do 30 minut. Výborný námět, se kterým by se dalo nádherně vyhrát a někdo ho takhle totálně zkazil. Věčně tam ukazovali tu odpornou vysušenou australskou krajinu, kterou jsme se měli přepokládám kochat. Celý film jsem byla rozhodnutá dát 3 hvězdičky, ale konec nekonec mě nasral tak, že jsem nemohla jinak, než dát odpad. Opravdu ubohé.

Barely Lethal (2015)

Rozhodně se nebudu stydět za to, že jsem se bavila. Byly tam vtipné scény, akční scény, bylo to ze středoškolského prostředí a to mě baví. Na 4 hvězdy to není, ale na 3 taky ne. Tak budu hodná a trochu tomu filmu přilepším.

Godzilla (2014)

No nezlobte se na mě, ale aby v dnešní době filmové tvorby s dokonalými triky vypadala jedna z Godzill jako ze Zemanovi Cesty do pravěku...... Tak to je neskutečný vrchol. I ty triky vypadaly, jako by někdo natáčel dvě figurky příšer na stole. Zajímavý nápad byl, aby se ty dvě zrůdy nakonec pustily do sebe a jedna z nich skončila jako klaďas, ale to je asi tak všechno. Tahle Godzilla prostě neměla žádnou úroveň. Původní byla nestrovnatelně lepší.

Jurský svět (2015)

Trochu jsem se bála, aby to nepodělali jako u nové Godzilly. Ale byla jsem příjemně překvapena. Efekty super. Zvířata vypadala taky reálně a hlavně to mělo zajímavý a chytlavý příběh. Musím říct, že se mi to líbilo dokonce víc, než Spielbergův Jurský park. Trošinku nevychytali, když Owen jel na motorce za svými dinosauřími mazlíčky lovit mega Rexe. Dinosauři přeskakovali klády, ale jak to dělal on, to teda nevím :) Každopádně konečný výsledek dopadl lépe, než jsem očekávala.

Terminator Genisys (2015)

Jeden týden je v modrých číslech, druhý týden v červených. Lidi proberte se, vždyť to bylo naprosto úžasný. Z každého z prvních dílů něco. Scénáristé se v tom dokázali nezamotat a ne jako v Xmenovi. Ani nebyly zbytěčně přehnahé akční scény, jak je v dnešních filmech zvykem (viz. Rychle a zběsile 7). Arnold vůbec nezklamal. On bude hrát akčního hrdinu snad ještě v osmdesáti. :) Malinko mě mrzí, že Johna nehrál Bale, ale Clarke to taky zvládl na úrovni. Takže se prosím vás proberte a nehodnoťte jak kokoti jen proto, aby jste ukálali, jak nejste z každého nového terminátora vysraní.