Captain America: První Avenger (2011)

Skvělá akční podívaná. Ale nejsem objektivní, protože miluji všechny tyhle akční blbovinky se superhrdiny od Iron mana až po Thora. Takže pokud jste na tom stejně jako já, tak se vám to bude zaručeně líbit.

V zemi Jane Austenové (2013)

Podle mě hodně povedený romanťák. Bylo to vtipný, líbil se mi výběr herců. I když podle mě tahle herečka není kdovíjaká kráska, tak tam jí to slušelo.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

První díl se mi líbil, druhý díl si nepamatuji a tenhle se mi líbil stejně jako první. Líbilo se mi, že se to odehrávalo v jiném prostředí a že to v podstatě zakončili. Tedy doufám. Pokud hodí ještě čtyřku, tak by to nemuselo dopadnout dobře.

iZombie (2015) (seriál)

Musím říct, že mě to chytlo. Začátek mi sice přišel trochu hr hr bum a jsem zombie. Ale oceňuji nápad spojit zombie s detektivkou. Takže to vidím tak, že je zde další seriál, na který budu týden co týden nedočkavě čekat. Uvidíme, zda se časem mé hodnocení nezmění.

Paralelní světy (2012)

Já mám opravdu ráda všelijaké takové sci-fi romantické ptákoviny. Ale tohle mě nudilo. Podle mě to nebylo dobře natočený a takovéhle téma by nejspíš zvládl jiný režisér lépe.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Akční to byl pro mě dost, ale mě to vůůůbec nebavilo. Nejdelších 105 minut v mém životě. A taky jsem nedokázala překousnout některé nesmysli co v tom filmu byly. Doufám že už s natáčením téhle ptákoviny přestanou.

Rukojmí (2005)

Bylo to akční, drsný, napínavý a mě to bavilo. Rozhodně mě to bavilo víc jak kterákoli Smrtonosná past, ve které Bruce hrál.

Poslední vládce větru (2010)

Škoda že jsem opět jediná, komu se líbí nějaký film. Natočí první díl nějaké trilogie a potom se na to vyserou pro malý zájem. No nic, konec si musím domyslet.

8. míle (2002)

Na to jaký je Eminem kokůtek, ten film nebyl vůbec špatný. Hudbu dělat umí, ale nečekala jsem, že bude i dobře hrát

Ten Největší (2007)

Já tenhle film musím opravdu ocenit, protože to je prostě sranda. Je to hrozná pitomost, ale nejsem typ, který si hraje na to, že nějaký film je pod jeho úroveň. Prostě když mě baví, tak mě baví. A tenhle byl fakt super.