Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Nebezpečné známosti (2022)

Snaha o originální zpracování klasického románu. Ale opravdu jen snaha ... tenhle film je jedním slovem parodie. Hvězdička za toho hezouna.  Snad se chlapec časem dostane do něčeho koukatelného.

Sebevražedný oddíl (2021)

Nestačím se divit, kolik mých oblíbenců to hodnotilo pozitivně...co oblíbenců...kolik lidí.... Někdo napsal,  kolik tam bylo wtf momentů ( v dobrém slova smyslu). Pro mě byl celý tenhle film WTF a rozhodně v tom špatném... Hned první akční scéna...vykradený Deadpool. To nikdo nemůže popřít. Rádoby vtipné zabíjení akčních antihrdnů. Rozdíl je ale v tom,  že v Deadpoolovi to vtipné bylo. Jinak když už se teda zabíjí,  tak prosím tím naprosto nejodpornějším způsobem,  jaký vůbec jde vymyslet...těla napůl,  hlavy napůl....fantazii se meze nekladou. Rozhodně nejsem žádná pipina,  co nevydrží pohled na krev,  ale tohle se tam vůbec nehodilo.  Marvel umí udělat skvělé akční scény,  které si můžete vychutnat od začátku až do konce, aniž by se vám zvedal žaludek. DC jde očividně jiným směrem. Já hlavně nedokážu pochopit,  že tohle udělal režisér Strážců galaxie.  Nevědět to, tak si myslím,  že to točí nějaký béčkový režisér céčkových hororů.  Jo a nezapomeňme na papoušky. Protože upálit v tomhle filmu hromadu papoušků bylo očividně extrémně důležité,  protože jinak by ten film nemohl být ještě větší hovadina.  Jediný důvod,  proč jsem dala 2 hvězdy je ten,  že jsem viděla tolik filmů,  že pořád bohužel můžu říct...viděla jsem horší. Ale jinak si radši bodnu do oka propisku,  než to vidět znovu. Šmarja....kdybych těch utracených 130 korun vzala,  hodila je do záchodu a dívala se jak se tam točí, tak by to byla rozhodně lepší podívaná.

Nikdo (2021)

Pro mě největší filmové překvapení za poslední dobu. Obsah jsem si nečetla,  plakát mě nezaujal, film jsem měla doma v počítači asi měsíc a nikdy jsem neměla chuť se na to podívat.  Nechat si to ale na kino nebyl špatný nápad. Atmosfera je tam vždycky lepší.  Film jsem viděla na filmovém víkendu v Boskovicích a dávali ho v celkem pozdních hodinách.  Velkým plusem je to,  že mě naprosto probral a donutil mě věnovat mu stoprocentní pozornost. Samozřejmě asi nejen pro mě je tam určité spojení s Taken,  nenápadný stařík a taková mašina na zabíjení. Co se týče ale scén plných krve,  u kterých jsem musela koukat do země,  bylo tohle o level výš. Černý humor taky nechyběl, což mám u takových filmů ráda. Rozhodně tenhle film bude patřit k těm,  které budu doporučovat každému koho potkám a budu předem vědět, že se bude líbit.

plakát

Tiché místo: Část II (2020)

Zklamalo už jen proto,  že to má náběh na další díl.  Nejlepší série filmů jsou ty,  které ví,  kdy mají skončit. Jednání hlavních postav nesmyslné. Tlačení scén, které nedávají smysl. Na začátku jsem trochu doufala, že by to mohlo být o tom, jak to všechno začalo. Bohužel. Druhý díl se nijak výrazně neliší od prvního.

Jako v bavlnce (2020)

Rozbíhalo se to slibně. Vydržíš u toho sedět už jen proto, že se těšíš, až tu svini někdo rozřeže na malinké kousky. Peter Dinklage se paradoxně na roli drsného bosse hodil, stejně jako Rosamund na roli nesympatické zástupkyně nebohých staroušků. V podstatě už jen její účes stačil na to, žebych ji nejradši flákla. Jenomže....stejně jako Romeo a Julie nikdy nedopadne tak jak bych si přála, ani zde to tak nebude. Už zhruba od půlky je vám jasné, že tvůrci mají co se týče závěru jiný záměr a přesně kvůli tomu to u mě kleslo o 2 hvězdy.

Rebeka (2020)

Trochu vykradený příběh, ale je tam krásný chlap....co víc si přát :-D

plakát

Terminátor: Temný osud (2019)

Nějak mě to neohromilo. Tenhle díl nevyčníval, jak bych si představovala. Linda Hamilton se snažila být až nepřirozeně drsná. Moc mi to k ní nesedělo. Takže jsem si nemohla ani pořádně užít tenhle legendární návrat. V podstatě ani s obsazením záporného terminátora nejsem spokojená. Když už do role ochranitelky obsadí přerostlou mužatku po boku drsné babičky, tak by aspoň záporák mohl být nějaký vymakaný frajer, ze kterého se mi budou podlamovat kolena jako kdysi z Arnieho. Takže vlastně nejlepší na celém filmu byl opět starý dobrý Arnold.

Krvavá nevěsta (2019)

Takové horory mě baví. Horory, kde postupně umírají ti špatní a ne oběti. Horory, kde to, že se nepodaří oběti utéct dává smysl. Hlavní představitelka byla skvělá. Krásná a něžná a drsná zároveň. Malinko mi vadil konec. Spoiler!!!!: Pro mě by měl konec o mnoho větší váhu, kdyby všechno byla opravdu jen báchorka, vraždící rodina by přežila a ona odešla se vztyčenou hlavou, než když se tam všichni rozprskli na sračky.

plakát

Ledové království II (2019)

Jednička pro mě pořád top... Ale až to půjde stáhnout a děti mě donutí se na to podívat 1000 a jedenkrát,tak to dost možná předčí. Nejvíc mě bavila scéna, kdy Olaf předváděl děj prvního dílu. Moc dobře a vtipně udělaný. A jsem divná jen já, když čekám, kdy Elsa najde svojí lásku....😁? Aspoň by mohli mít námět na další díl, tak snad se dočkáme ...

Sněží, sněží... (2019)

Podle vykecávání na začátku a na konci a prolínání několika příběhu to vypadá, že tu byla snaha o napodobeninu Lásky nebeské ve světě omladiny. Nepovedlo se. Neskutečná hovadina. Stupidní dialogy, nezajímavé příběhy, rádoby snaha o dojemné scény. Poslední dobou jdou romantické komedie Netflixu do hajzlu. Hlavně že nám poslal do háje topserialy 😁