Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (365)

plakát

Jako v bavlnce (2020) 

Rozbíhalo se to slibně. Vydržíš u toho sedět už jen proto, že se těšíš, až tu svini někdo rozřeže na malinké kousky. Peter Dinklage se paradoxně na roli drsného bosse hodil, stejně jako Rosamund na roli nesympatické zástupkyně nebohých staroušků. V podstatě už jen její účes stačil na to, žebych ji nejradši flákla. Jenomže....stejně jako Romeo a Julie nikdy nedopadne tak jak bych si přála, ani zde to tak nebude. Už zhruba od půlky je vám jasné, že tvůrci mají co se týče závěru jiný záměr a přesně kvůli tomu to u mě kleslo o 2 hvězdy.

plakát

Rebeka (2020) 

Trochu vykradený příběh, ale je tam krásný chlap....co víc si přát :-D

plakát

Terminátor: Temný osud (2019) 

Nějak mě to neohromilo. Tenhle díl nevyčníval, jak bych si představovala. Linda Hamilton se snažila být až nepřirozeně drsná. Moc mi to k ní nesedělo. Takže jsem si nemohla ani pořádně užít tenhle legendární návrat. V podstatě ani s obsazením záporného terminátora nejsem spokojená. Když už do role ochranitelky obsadí přerostlou mužatku po boku drsné babičky, tak by aspoň záporák mohl být nějaký vymakaný frajer, ze kterého se mi budou podlamovat kolena jako kdysi z Arnieho. Takže vlastně nejlepší na celém filmu byl opět starý dobrý Arnold.

plakát

Krvavá nevěsta (2019) 

Takové horory mě baví. Horory, kde postupně umírají ti špatní a ne oběti. Horory, kde to, že se nepodaří oběti utéct dává smysl. Hlavní představitelka byla skvělá. Krásná a něžná a drsná zároveň. Malinko mi vadil konec. Spoiler!!!!: Pro mě by měl konec o mnoho větší váhu, kdyby všechno byla opravdu jen báchorka, vraždící rodina by přežila a ona odešla se vztyčenou hlavou, než když se tam všichni rozprskli na sračky.

plakát

Ledové království II (2019) 

Jednička pro mě pořád top... Ale až to půjde stáhnout a děti mě donutí se na to podívat 1000 a jedenkrát,tak to dost možná předčí. Nejvíc mě bavila scéna, kdy Olaf předváděl děj prvního dílu. Moc dobře a vtipně udělaný. A jsem divná jen já, když čekám, kdy Elsa najde svojí lásku....😁? Aspoň by mohli mít námět na další díl, tak snad se dočkáme ...

plakát

Sněží, sněží... (2019) 

Podle vykecávání na začátku a na konci a prolínání několika příběhu to vypadá, že tu byla snaha o napodobeninu Lásky nebeské ve světě omladiny. Nepovedlo se. Neskutečná hovadina. Stupidní dialogy, nezajímavé příběhy, rádoby snaha o dojemné scény. Poslední dobou jdou romantické komedie Netflixu do hajzlu. Hlavně že nám poslal do háje topserialy 😁

plakát

Devdas (2002) 

Tak tohle celkem propadák. Já normálně vůbec nemám problém s indickými filmy. Celkem jsem si zvykla na jejich typický herecký projev a v některých filmech si jejich filmové písně užívám. Ale tohle bylo hrozný. V podstatě tam zpívali o každé hovadině. Děj natahovaný neskutečným způsobem. Pro mě to mohlo skončit zhruba v půlce. Konec pro mě znamenal akorát úlevu, namísto slz dojetí. Khana jako herce zbožňuju, ale tady mě jeho herecký výkon moc neuchvátil. Ikdyž asi on byl jediný, na co se v tomhle filmu dalo dívat. Jednoduše tříhodinové utrpení a totální nepochopení tak vysokého hodnocení. Samozřejmě kvůli jedné černé ovci na indické filmy s Khanem nezanevřu a budu doufat, že příště to dopadne líp. Každopádně si už ale dám pozor na stopáž.

plakát

The Beach Bum (2019) odpad!

Opět lituji, že mám tak skvělý odhad na filmy podle traileru. Druhý špatný výběr pořadatelů z ČSFD víkendu. Na rovinu přiznám, že jsem to vydržela do půlky a určiě se nestydím ten odpad dát. Rozhodně nemám v plánu to vůbec někdy dokoukat. Na to si svého času až moc vážim. Nazývat tohle komedií je naprosto přes čáru. Jsou filmy, u kterých pochopím, že se někomu líbí, ikdyž mně ne... u tohohle vůbec nechápu, jak se to vůbec mohlo dostat do kin.

plakát

Mrtví neumírají (2019) 

Trailer šíleně nudný. Nikdy bych na to do kina dobrovolně nešla a už vůbec bych se neobtěžovala si to pustit doma. Ale byla to součást ČSFD víkendu. To bylo opravdu neskutečné utrpení vydržet to do konce. Nikdy jsem neviděla, aby v rozhovorech byly takové pauzy. Troufám si říct, že ten film by bylo možné zkrátit minimálně na hodinu, kdyby mluvili trochu normálně. A to nepřeháním. Konec naprosto, ale naprosto stupidní a nesmyslný. Když už si říkáte, že to horší být nemůže, tak zjistíte že může ve chvíli, kdy jakousi podivnou osobu, o které trochu přemýšlíte, co v tom filmu má vůbec za roli, odnesou mimozemšťané. Jedinou hvězdu jsem dala za celkem vtipnou scénu, kdy hlavní dvojka probírala scénář. Nejhorší na tom celém bylo, že to nebyl nejhorší film z ČSFD víkendu v Boskovicích. Tento rok dost špatný výběr.

plakát

John Wick 3 (2019) 

Všechny tři díly si drží vysokou úroveň. Třetí díl určitě lepší než dvojka. Mám ráda humor v akčních filmech, což jsem nejspíš psala v komentářích asi milionkrát 😁, takže to že ve třetím díle byl celkem ve velkých dávkách, mě hodně potěšilo. Možná je trochu zvláštní, že největší salva smíchu v kině byla při bojových scénách, kdy Wick do lidí řezal hlava nehlava, což je malinko zvláštní, ale já se smála asi nejvíc, takže jsem nejspíš zvláštní taky. Malinko bohužel bude ještě pokračování, trochu jsem doufala ve velkolepý závěr. Ale celkem chápu, že nemůžou odstřelit dojnou krávu.

Reklama

Reklama