Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (376)

plakát

Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál) 

Kdyby ti dva chodili malinko rychleji, tak by to šlo smrsknout i do dvanácti dílů :-D Zajímavé je, že Eun-Woo hraje později v seriálu s podobnou tématikou  (True beauty). Díky tomuhle seriálu mě naprosto uchvátila písnička zpěváka PSY - New face, která se objevila v prvním díle při tanečním vystoupení Mi-rae. Co mě ale překvapilo je, že není ve verzi na Netflixu.  Já seriál viděla jinde.  Moc to nechápu,  ten tanec má šťávu právě díky hudbě, jelikož je to i tanec,  který má PSY ve video klipu....moc to nechápu.

plakát

Zakázaná touha (2023) 

Lehké porno se slabým příběhem 😁 Hned po deseti minutách na to vlítli...vlastně ani nevím jak k tomu došlo a chvíli jsem si nebyla jistá,  jestli si to paní jen nepředstavuje... Zhruba v půlce přešel děj z porna na psychologické drama na téma vztah matky a dcery. Jinak....jako...taky jsem měla mladší....ale takhle sakra nevypadali 😆

plakát

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024) 

Nebylo to špatný,  ale 4 hvězdy dávám už těm lepším filmům.  Tohle bylo tak na hraně.  Děti to bavilo,  tak asi dobrý, ale čekala bych více novějších a zajímavějších duchů.  Navíc je na konci chválili, a vlastně i oni sami sebe chvalili :-D, za záchranu něčeho, co vlastně sami posrali.

plakát

Jonghahamyeon urineun (2019) (seriál) 

Tomuhle říkám vražda romantického seriálu.  WTF? Přiznám se, byla jsem to schopná sledovat do 2 dílu druhé serie....pak už se to nedalo.  Ještě k tomu když mám takovou úchylku se podívat na konec posledního dílu, abych se ujistila,  že skončí s tím s kým by měla...a ejhle,  ono to tak neskončí. Tak se snažím teda koukat chvíli po tom, co už ho poslala k šípku a zjistím,  že vlastně ani žádný racionalní důvod neměla,  že je prostě jen kráva.  A tak si říkám, že třeba on je nějakej vadnej,  ale ne....on je naprosto normální,  sympatický pohledný kluk který ji dává dokola a dokola najevo,  že o ní opravdu stojí a ona ho dokola a dokola posílá do hajzlu. Škoda mluvit....musela jsem přestat a pustit si něco lepšího s mým milovaným Song Kangem.

plakát

Okouzlující démon (2023) (seriál) 

Naprosto úžasný seriál a to nebudu přidávat poznámku "na Jižní Koreu " protože za mě z Jižní Koreji pochází ty nejlepší filmy a seriály. My Demon je pro mě momentálně number 1 mezi romanťáky.  Mělo to skvělou zápletku a když už si myslíte,  že v polovině série to je vlastně už vyřešený,  tak to pokračuje naprosto nenásilným způsobem a odkrývá další tajemství. Navíc milostný příběh je hrozně jemný a pomalými kroky se víc a víc prohlubuje v tu správnou dobu. Samozřejmě je to spíše dívčí záležitost,  ikdyž moje sestra podotkla,  že hlavní hrdina vypadá jako patnáctiletá holka  ( za mě je k nakousnutí....mňamy ). A nechybí ani typické Korejské přehrávání,  ale mě to nevadí a naopak si to užívám. Mít víc volného času,  tak to klidně zkouknu během dvou dnů  ( bohužel někdy musím i spát). Takhle mi to trvalo pět dní....a v posledním díle jsem se modlila,  aby to neposrali....a oni to neposrali. Rozhodně se k tomu ještě vrátím....až zkouknu všechny ostatní Jihokorejské romantické serialy na Netflixu.

plakát

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023) 

Když mi kdosi nastínil o čem to tak zhruba bude, tak se mi do toho vůbec nechtělo. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená,  že se zase tak moc nevyžívali ve vizuálních ukázkách brutality na zvířatech, jak tomu bylo například v Avatarovi 2 (kterého mimochodem už nikdy nechci vidět). Ale samozřejmě potoky slz tekly, ikdyž už jsem film dávno dokoukala. Celkově to na mě dost zapůsobilo....dojemný příběh,  skvělá hudba (některé songy už jsou na mém playlistu v autě), super vtípky....tentokrát malinko vulgárnější, alespoň co se týče českého dabingu, ale podle mě se to tam hodilo. Strážci si pořád drží vysokou úroveň a jestli to byl opravdu poslední díl, tak mě to hodně mrzí a budu doufat v comeback.

plakát

Muž jménem Otto (2022) 

Drží se dějové linie,  ale není to kopírka původního zpracování,  takže za mě skvělé zpracování. Dokonce bych možná i řekla,  že to je o něco lepší. Představitelka Marisol tomu hodně přidala, protože její vystupování bylo komické samo o sobě.

plakát

Nebezpečné známosti (2022) 

Snaha o originální zpracování klasického románu. Ale opravdu jen snaha ... tenhle film je jedním slovem parodie. Hvězdička za toho hezouna.  Snad se chlapec časem dostane do něčeho koukatelného.

plakát

Sebevražedný oddíl (2021) 

Nestačím se divit, kolik mých oblíbenců to hodnotilo pozitivně...co oblíbenců...kolik lidí.... Někdo napsal,  kolik tam bylo wtf momentů ( v dobrém slova smyslu). Pro mě byl celý tenhle film WTF a rozhodně v tom špatném... Hned první akční scéna...vykradený Deadpool. To nikdo nemůže popřít. Rádoby vtipné zabíjení akčních antihrdnů. Rozdíl je ale v tom,  že v Deadpoolovi to vtipné bylo. Jinak když už se teda zabíjí,  tak prosím tím naprosto nejodpornějším způsobem,  jaký vůbec jde vymyslet...těla napůl,  hlavy napůl....fantazii se meze nekladou. Rozhodně nejsem žádná pipina,  co nevydrží pohled na krev,  ale tohle se tam vůbec nehodilo.  Marvel umí udělat skvělé akční scény,  které si můžete vychutnat od začátku až do konce, aniž by se vám zvedal žaludek. DC jde očividně jiným směrem. Já hlavně nedokážu pochopit,  že tohle udělal režisér Strážců galaxie.  Nevědět to, tak si myslím,  že to točí nějaký béčkový režisér céčkových hororů.  Jo a nezapomeňme na papoušky. Protože upálit v tomhle filmu hromadu papoušků bylo očividně extrémně důležité,  protože jinak by ten film nemohl být ještě větší hovadina.  Jediný důvod,  proč jsem dala 2 hvězdy je ten,  že jsem viděla tolik filmů,  že pořád bohužel můžu říct...viděla jsem horší. Ale jinak si radši bodnu do oka propisku,  než to vidět znovu. Šmarja....kdybych těch utracených 130 korun vzala,  hodila je do záchodu a dívala se jak se tam točí, tak by to byla rozhodně lepší podívaná.

plakát

Nikdo (2021) 

Pro mě největší filmové překvapení za poslední dobu. Obsah jsem si nečetla,  plakát mě nezaujal, film jsem měla doma v počítači asi měsíc a nikdy jsem neměla chuť se na to podívat.  Nechat si to ale na kino nebyl špatný nápad. Atmosfera je tam vždycky lepší.  Film jsem viděla na filmovém víkendu v Boskovicích a dávali ho v celkem pozdních hodinách.  Velkým plusem je to,  že mě naprosto probral a donutil mě věnovat mu stoprocentní pozornost. Samozřejmě asi nejen pro mě je tam určité spojení s Taken,  nenápadný stařík a taková mašina na zabíjení. Co se týče ale scén plných krve,  u kterých jsem musela koukat do země,  bylo tohle o level výš. Černý humor taky nechyběl, což mám u takových filmů ráda. Rozhodně tenhle film bude patřit k těm,  které budu doporučovat každému koho potkám a budu předem vědět, že se bude líbit.