Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Žiadny veľký príbeh,len neskutočné emócie dvoch borcov,v ringu v ktorom Adkins predvádza niečo neuveriteľné. Myslím,že v rámci žánru je to číra dokonalosť.

Warrior (2011)

Réžia jednoduchá,scenár priemerny,soundtrack nič zvláštne a téma filmu je copyright z filmov z 80-tych rokov. Tak potom čo je na ňom také vzácne? Herecké výkony. Hardy konečne ukázal čo v ňom je a Joel,ten si ide svoje ako vždy. Nolteyho neriešim,nezaujíma ma. Títo dvaja vás svojími emóciami a charaktermi dostanú na kolená a z tohto béčkového filmu robia nadpriemernú záležitosť. Slušne čtyři.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Čarokrásny príbeh človeka, ktorý na svojej životnej ceste stratí takmer všetko čo mal rád. Napriek tomu sa neprestáva radovať zo života, ktorý si tak cení. Napokon však aj on musí z tohto sveta odísť, ale nie ako človek, ktorý by niečo ľutoval, ale ako človek, ktorý zažil všetko to, čo v rámci možností zažiť mohol. Skvelý Fincher, výborný Brad Pitt a oslnivá Cate Blanchett. Film, ktorý vážne stojí zato! :)

Zodiac (2007)

V prvom rade Fincher ma nesklamal. Zodiac ma klasický Fincherovský jednoduchý a mrazivý štýl ale zrejme nebolo možné aby to tempo vydržalo až do konca. Tak v druhej polovici už to trošičku nudí a tie kecy o Zodiacovi vám začnú pripadať nudne. Udržujú to skvelé postavy a hlavne herci. Všetci zahrali to čo mali a mne sa najviac páčil Mark,ktorý bol nesmierne sympatický a rola poliša mu sedela. Finále v podstate nieje a je to jeden z mála filmov,ktorému to ešte prilepšuje a nie naopak. Divák dopozerá tento film s pocitom,že Zodiac nikdy nebol chytený a tak sa v tme za sebou budete paranoidne obzerať.

Jump street 21 (2012)

Myslím,že Jonah Hill je skvelý herec. Prečo? Pretože dokázal aj z takej hliny ako je Tatum vysekať hláškujúceho komika.K tomu sa pripojil aj k scenáristom takže v podstate je to jeho tvorba. Uvidíme ako bude jeho kariera ísť ďalej,zatiaľ ma však ako herec neskutočné grády :)

Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál)

Je to taký milý sitcom s dosť okukanými vtipmi a bez väčších ambicií ale ako pohodovka na večer keď sa nudíte a chcete len niečo ľahšie tak to úplne postačí :)

Vychovávat Hope (2010) (seriál)

Je tám pár vydarených vtipkov ale takých sitkomov už bolo kopu a ešte ich kopu bude :)

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Čo sa k sérií pridal talentovaný Pegg je tam okrem akcie aj dávka nefalšovaného humoru,vďaka ktorému sme si aspoň na chvˇilku zaspomínali na staré dobré buddymovies. Zatiaľ posledná časť Cruisovej série je remeselné nadherná,akcia je skvelá a k tomu vám prdelku či nožičku ukazuje neskutočne sexi Rebecca,ktorú by ste obrábali celý deń.Ale stále tomu chýba niečo čo by ma prinútilo nasekať tomu plný počet. Zrejme to bude tá dejová prekombinovanosť čo človeka odrádza od toho dať si repete. A teda ak je to pre mňa film,ktorý ma neláka natoľko aby som si ho pozriel ešte minimálne raz,tak to pre mňa nieje film na čistých 5 hviezd.

Mission: Impossible (1996)

Špionážna lahôdka pre milovníkov tajných misií a útokov na prezidenta. Chaotická spletitá prkotina pre milovníkov skvelých dejových konceptov. Takže je to rozporuplné dielo,ktoré vás miestami nadchne a miestami nudí ale v konečnom závere si poviete,že ide o skvelý film so skvelým hercom v hlavnej úlohe. Ethan Hunt má všetko čo má agent máť. Dobre vyzerá,je sympatický,neoblomný a vždy chce zistiť pravdu nech to stojí čokoľvek, K tomu v dablerskom podaní Stana Krála je to proste super. Takže pobavil som sa a zrejme sa pri repete pobavím zase :)