Samotář v Seattlu (1993)

V rámci žánru sa tomu nedá nič vytknúť. Roztomilé,romantické,miestami smiešne a skvelo zakončené. V rámci dnešnej tvorby tomu dávam čistých 5 bez žiadnych výčitiek svedomia :)

Týpci a zbraně (2016)

Nieje to zlý film. Ide však o to ,že sa War Dogs hrajú na niečo čím niesu. Ak by to Todd vzal viac vtipne a menej dramaticky mohla z toho vzniknúť cool komédia akou je napríklad Pot a Krv. Tak tento film balancuje medzi komédiou a drsnou gangsterkou lenže na komédiu to má príliš málo hlášok či vtipných situácií a na gangsterku jeden drsný týpek v podobe Coopera nestačí. Taktiež film sklamal v informáciách,ktoré najviac lákajú pretože aspoň ja o predaji zbraní neviem nič a to platí aj po zhliadnutí tohto filmu. Na takú pohodičku keď od filmu veľa nečakáte to stačí No ak sa tešíte na film v štýle Vlka z Wall Street,budete zrejme sklamaný.

Vykolejená (2015)

Prečo absolútne toporný, hoci slávny Lebron James dostal až toľko priestoru?! Skrátka je tam prečo, aby túto akože Hollywoodsku komédiu predal! Keď sa to nedarí Amy Schumer či Billovi Haderovi. Oboch týchto stand-up komiksov príliš nemusím. Pár vtipov sa tu nájde, ale inak je to slabé, predvídateľné a samozrejme bez šarmu. Navyše ešte jedna zásadná vec. Amy Schumer nie je vyslovene žena, ktorú by nikto nechcel š*kať. Ale aby to bola nejaká lámačka mužských sŕdc?! Tak to už vyslovene prehnali!

Sebevražedný oddíl (2016)

Film, ktorý sa neberie vážne a čo je dobré, pretože je to len oku lahodiaca sračka. ;)

Muži v černém (1997)

Charizmatický Will Smith, skvelo hrajúci Tommy Lee Jones a nádherná Linda v efektívne spracovanej a pre mňa kultovej scifi komédii.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Udržalo si to svoju vysoko nastavenú laťku a k tomu sa ešte viac vypiplal scenár avšak treba podotknúť,že návrať z minulosti do budúcnosti je oveľa záživnejší ako návrat z budúcnosti do minulosti kedže v spomínanej minulosti sa môžete oprieť o známe postavy,prostredie,staré vecičky ako auta a pod.,ktoré sú pre každého fascinujúce. Kdežto nepredstaviteľná budúcnosť nás ako divákov veľmi nezaujíma. Zemeckis to ale so Steven poopravili a v trojke to zatiahli do hlboko-hlbokej minulosti :)

Návrat do budoucnosti (1985)

Vynikajúco premyslené,sympaticky obsadené a vtipne napísané. Čistá 5 hviezdičkova záležitosť kult s veľkým K! :)

Trainspotting (1996)

Aký divný a chaotický je život feťáka hlavne ak sa celú dobu snaží prestať. Trochu mi to pripomenulo moje obdobie odvahy keď som sa snažil prestať s fajčením a aj tak to nevyšlo. Čo už, možno nabudúce. Trainspotting vnímam ako poučný film. Film ktorý vás skôr pred drogami varuje než aby vám ich predstavil ako vrchol života (Vlk z Wall Street). Scenár nám úprimne predstaví partiu tzv. kamarátov,ktorých osudy sledujeme. Miestami sa bavíme,miestami grciame a miestami im závidime ten slastný pocit....Nevzbudzuje práve tieto pocity sám život?

Ajťáci (2006) (seriál)

Nejak som tomu neprišiel na chuť. Prvé časti sú skvelé, lenže po nich prišla len nuda a skôr trápne než smiešne situácie a hlavne herci už prehrávali, nie hrali...Pre mňa sú Ajťaci preceňovaná náhrada britov za skvostnú americkú Teóriu.

Velká ryba (2003)

Najslabší film Tima Burtona. Chaotický výkon údajne skvelého herca Ewana McGregora...Nič viac nič menej ;)