Ant-Man (2015)

Nie je to dokonalosť, ale je to vtipné, svižné, Paul Rudd je skvelý, Michael Pena snáď ešte lepší. Skvelo doplňuje ústrednú dvojku Douglas-Rudd. Fajn réžia aj scenár. Nie je to síce vypiplané ako možno Strážcovia Galaxie či Iron Man, no pozerá sa na to veľmi dobré a predovšetkým sa skvelo zabavíte.

Iron Man 3 (2013)

Jeden z najlepších marveláckych filmov.

Sedm životů (2008)

Tentokrát si Will vybral drámu s temnejšou atmosférou,ktorá sa však divákovi nedostane pod kožu lebo vlastne do finálnej scény filmu neviete o čo ide. Film sa dá porovnať s talentom Aronofského,ktorého filmy sú až do finálnej fázy ničím výnimočným. Posledná polhodinka vám však vyrazí dych a priková do sedačiek,pretože takýto šlachetný skutok,by snáď neurobil nikto...

Nelítostný Parker (2013)

Jason hrá dobre. A slečna Lopezová má vážne luxusnú prdel. Takže v podstate je vo filme cool gangster , pekná kočička,a dobre zahraný záporák.taká klasika bez sľubnejšieho deja či väčších akčných scén. Keď už sme pri tých scénach,tá komornosť bez väčších efektov im pristane. Fight v hotelovej izbe vypadal veľmi prirodzene a nenafúknuto.

Hledá se Dory (2016)

Chcel som tomu dať 5 hviezd ale potom som si spomenul na Zootropolis a V hlave,ktorým som dal maximálny počet hviezd a ktoré majú vyššie kvality ako Finding Dory,takže som radšej ostal pri 4. Skôr 4 a pol. Skvele som sa pobavil a to mi stačí,vrelo odporúčam každému fanúšikovi žánru :)

Buchty a klobásy (2016)

To čo som dostal som aj čakal ale niektoré zábery (finálna hromadná pichačka) maximálne trápna a bez vtipu. Na druhú stranu musím priznať,že som sa pár krát zasmial.V konečnom dôsledku je to skôr sklamanie a je takmer isté,že repete si už nedám.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Prvé zhliadnutie fanúšika Ritchieho filmov nepoteší. No keď pristúpite na jeho pravidlá, film vás bude baviť. Akurát to nie je tak vyšperkované, vygradované ako iné Guyove filmy. Ale stále to má skvelý vizuál, celkom stráviteľný dej a kvalitnú réžiu. Nie že by som s týmto bol spokojný, ale zase až taký odpad to rozhodne nie je.

Tahle země není pro starý (2007)

Premyslený dej, výborné vygradované akčné scény a topkoví herci (hlavne Javier) vs brutálne prij*bený záver, ktorý ten zážitok z úžasne natočeného krimi westernu takmer pokazil. Toto je ale asi jeden z mála Coenovských filmov, ktorý môžem vrelo odporúčiť.

Úkryt (2002)

V podstate je to skvelý thriller lenže od Finchera vždy čakáte veľmi veľa a aj keď Úkryt ponúka skvelé herecké obsadenie,desighn a kameru,nič to vo vás nezanechá,pretože thrillerov s takýmto konceptom je hojne a ak by to nebol Fincherov film ,tak by zrejme zapadol prachom.

Wolverine (2013)

Pár skvelých záberov ale film vôbec nerozvinul svoj potencial. Wolverine je viac ako cool,ale v tomto filme mi pripadá len ako nastrčená figúrka do komerčného projektu.