Ženská pomsta (2020) odpad!

Existuji veci mezi nebem a zemi, ktere lidska mysl neni sto pojmout a racionalne vysvetlit. Jednou z nich je i to proc se nataci takoveto filmy, ze tvurcum a hlavne tedy hercum neni vubec trapne neco takoveho vytvorit, a jak se na toto daji vubec sehnat finance.  Ano jde tu ocividne vsem a jen a pouze o penize, ale v tomto pripade i prostitutky maji byt jiste vic nac hrde nez "herci a herecky" v techto hruzach. Prostitutky navic byvaji placene za jakys takys vykon a je nam jasne kdo jim plati.... Ale kdo plati za toto?

Hádkovi (2022)

Zacatek je dost slabej ale pozdeji se to slusne rozjede. Clovek se u toho obcas opravdu zasmeje ale zadna velka bomba to neni. Sice je to fakt dost blbost ale cloveka docela zabavi, takze davam 50%

Žijeme jen jednou (2017)

Hrozna capina ale jednou se to videt da. Komedie to moc neni - teda aspon to neni vtipny, ikdyz se to obcas az moc snazi, a drama taky ne. Jako beckovej kycovitej akcnak to ale docela funguje.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Prilis dlouhe, malo zabavne, zcela nevtipne. Toto opravdu neni komedie ale spis rodinne drama ze ktereho clovek nema vubec dobry pocit, a uz vubec se zde nema cemu smat. Ukol asi znel natocit komedii a tak je tam nasilim narvano nekolik asi radoby vtipnych scen - napr. s malou uniformou, u zubare, s kurakem, s policii, piti vina brckem... Tahle bych zde mohl jmenovat kazdou jednu scenu ktera se ve filmu objevila. Navic to vse s despotickym otcem, prihlouplou submisivni matkou a opravdu neprijemnou holcickou, ktera kuli oci jak vydesena civava, az tim uplne nahani strach.

Ženy v pokušení (2010)

Prumerna komedie kterou si pro sebe zcela ukradla Eliska Balzerova a podava excelentni vykon. Bez ni bych to videl tak max na 50% ale diky ni to splha az na uzasnych 90%. Tady tvurci vsadili na opravdove eso, protoze jinak v celem filmu neni nic vyjimecneho a casto ani ne tak komedialniho jak by si prali.

Závěť (2007) odpad!

Prisernost! Netusil jsem absolutne co cekat a uz po par minutach jsem byl zcela vydesenej na co se to divam. Nechapu jak se neco takoveho muze vubec nekomu libit a uz vubec ne jak to muze mit tak vysoke hodnoceni. Humor pod urovni nejhorscich nepovedenych skecu z Particky, a to i takovej Troska s Kamenakama a Babovreskama je proti tomuto intelektualni buh vtipnosti.

Vánoční hrad (2021)

Milé ale pitomé, přesto výrazně lepší než jsem očekával. Prostě takovej průměr, navíc ale zasazen do krásného Skotského prostředí. Ono ovšem ale i díky samotnému osazení hlavních rolí je jasné, že se jedná o slaďárnu typu "láska kvete v každém věku", a tedy se jedná o film spíš pro 40+. Vánoční kouzlo a atmosféru to má hlavně díky prostředí, a klišé i různými kýči se moc nešetřilo. Co jiného ale také očekávat od vánočního slaďáku...?

Sváteční rande (2020)

Zoufale nevtipná romantická, a z velké části vánoční, komedie. Romanťárna ok, ale humor téměř na nule. Jednou se to vidět dá, ale existuje přehršel lepších a nápaditějších romantických komedií, a i takových které jsou možná obdobně hloupé ale navíc aspoň i vtipné. Pak jsou tu ale české/slovenské rádoby romantické komedie z posledních let, oproti nimž je toto úplný skvost... Prostě takovej koukatelnej a lehce zapomenutelnej průměr. 45%

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Spravna ulitla blbina pro deti, ktera umi opravdu pobavit. Rekl bych, ze je to dokonce lepsi nez jednicka. 90%

Hokus pokus 2 (2022)

Halloweenská rodinná podívaná přesně jak ma být. Důstojné pokračování skoro třicet let staré klasiky. Dokonce mi to přišlo zábavnější než první díl. Toto téma cizokrajného svátku ale holt v českých končinách nikdy nebude zcela pochopeno a příliš kladně hodnoceno.