Vládcové nebes - Část pátá (2024) (epizoda)

Další díl, u kterého se mi zdá, že sledujeme úplně novou skupinku postav. No jo, to by nesměli s těma letadlama tak padat.

Ferrari (2023)

Michael Mann nám na stará kolena dodal skvělý film, ve kterém jsou rychlá auta, i když krásná, a závodění, i když vtahující, jaksi navíc. Srdce filmu je trojúhelník Ferrari, manželka, milenka s outěžky ať už žijícími nebo vzpomínajícími. A je to silné.

Wonka (2023)

Dlouho jsem neviděl film, s kterým by se můj vkus tak dokonale míjel. Burtonovi prvoplánové divnosti > Kingův cukrkandal. Depp >> Chalamet.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Za začátku jsem si nebyl jistý jestli sleduju Temný Případ nebo Akta X. Ale i tak se mi to celkem líbilo. Fajn temná atmosféra, skvělá Foster, vtahující zápletka a dokonce to i celkem uspokojivě skončilo. Co víc u podobné série chtít?

Temný případ - Part 6 (2024) (epizoda)

Zdržím se termínů jako woke, feminismus a podobně a prostě napíšu, že se mi líbilo, jak to tvůrci ukončili. A jak celkem chytře vybruslili z rohu, do kterého se zahnali nadpřirozenem, duchama a démonama.

Shoresy - Players Only (2023) (epizoda)

Když díl končí tím, že Shoresy někoho crosscheckuje do ksichtu, tak vím, že šlo o dobrý díl.

Shoresy - Set the Tone (2023) (epizoda)

Zas po pár dílech došlo na opravdový zápas a byla to radost sledovat.