• Krátkometrážní

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Moc pěknej animák, na kterej sem se s dětma vždy rád podíval. Řekl bych, že film u nás běžel určitě vícekrát než je jednociferné číslo :-)

Andělé a démoni (2009)

Ač film nemá takové hodnocení, mne se moc líbil a má dobrou atmosféru. A musím říct, že hodně tomu napomáhá super hudba. Za mne jasné 4*.

Atlas mraků (2012)

K tomuto filmu musím napsat, že je nutno ho sledovat v době, kdy je člověk odpočatý, aby vše, co se děje stíhal vnímat a vše stačil pochopit ( alespoň tak to bylo u mne ). Přiznám se ( a psala to tu už moje dcera Natally21 ), že při prvních dvou shlédnutích jsem vždy v průběhu filmu usnul ( a to normálně u filmů neusínám, ale tento u nás vždy běžel o víkendu po obědě, kdy je člověk prostě unavenej a ospalej a mě připadal nudnej ). Když jsem ho ale shlédnul potřetí a v plné mentální síle pochopil všechny souvislosti, musím napsat, že se mě líbil a dávám za 4*.

Na křídlech vážky (2002)

Je pravda, že chvílemi nemá film až tak úplně spád, ale líbilo se mě celkové téma a nápad. Když to shrnu, tak se mě film moc líbil. A za ten konec..... To si 4 určitě zaslouží.

Focus (2015)

Tak na tento film jsme vyrazili se synem ( romajz15 ) a dcerou ( Natally21 ) v předpremiéře do 60 km vzdálené Plzně. A musím říct, že pro mě to byl takový rozporuplný film. Chvílemi nechybělo napětí, chvílemi humor, je tam i dost velmi zajímavých zvratů, ale na druhou stranu jsem se i v jednu chvíli přistihl, že jsem se i trochu nudil. A je i fakt, že ke konci filmu jsem už i přemýšlel, zda dám 4 hvězdy nebo 3. Nakonec o všem rozhodlo malé překvapení na konci filmu, takže dávám takové horší 4. Jinak můj oblíbený Will Smith mě opět nezklamal a pro mne dosud neznámá Margot Robbie ( ač máme Vlka z Wall Street na BD, zatím jsem nějak nenašel čas ho skouknout ) mě svým hereckým uměním mile překvapila.

Šumná města (1995) (seriál)

Na tento seriál se vždy rád podívám. Mám rád dokumenty, kde se něco nového dozvím a toto je zrovna jeden z nich. Ve většině dílů mě přinesl o městech takové informace, které jsem vůbec nevěděl. A to dokonce i v díle o Domažlicích ( díl se točil z balónu ), ve kterých bydlím. Navíc seriálu strašně dodává na hodnotě inteligentní humor Davida Vávry.

Klub sráčů (2000)

Když se na film dívám s nadhledem, musím říct, že se u něho vždy moc pobavím. Dokonce se musím přiznat, že když film vyšel, koupil jsem si ho na DVD. A scéna s porno časopisem a hláška, že jsou prostě unavení .... :-) . A navíc super hudba v celém filmu a to jak je hudba zremixovaná s postelovou scénou rodičů, to je bomba.

Cizinec (2010)

Film mě příjemně překvapil, protože podle zdejšího hodnocení jsem od něho příliš nečekal. Ve filmu je dost zajímavých zvratů, Johny i Angelina svoje role zahráli také slušně a konec filmu se mě moc líbil. Takže nakonec pěkné.

Vánoční výhra (2022) (TV film)

Nenáročná vánoční komedie s předvídatelným dějem.