• Krátkometrážní

Ženich na útěku (1999)

Zábava nic moc, herecké výkony nevýrazné. A ten konec? No prostě Amerika.

Tvář vody (2017)

No skoro celý film nuda, herecké výkony nic moc a vizuál taky za nic moc nestojí. Asi těm akademikům moc nerozumím.

12 opic (1995)

Tak zdlouhavý a nudný film, kde je spousta nesmyslů ( a vlastně je to film o ničem ) s tak dobrým hodnocením jsem dlouho neviděl. Bohužel i herecké výkony o ničem.....

11. září: Zpráva z vyšetřování (2006)

Zmatečné, herecky nevýrazné a třesoucí se kamera tomu moc nepřidá. Znám dost dokumentů o tomto hrůzném činu, které jsou o dost lepší.

Skrytá identita (2006)

No to teda koukám, jaké to má hodnocení. Za mne stupidní film vlastně o ničem se zbytečnými krvavými scénami. Fakt nechápu.

T2 Trainspotting (2017)

Divný, divný, divný. Musím se přiznat, že jsem film dokoukal jen ze zvědavosti, jestli bude takto "blbej" až do konce....

Taj Mahal (2015)

Scénář zajímavý stejně jako první půlka filmu, která má napětí a spád. Bohužel to celé zazdila druhá nudná půlka a u scény s plošinou jsem se musel i smát. Jsem z oboru a takto pomalou plošinu jsem nikdy neviděl, nehledě na to, proč po naložení obou zachráněných ji neotočili od budovy. Škoda, potencionál film měl.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Tak tento díl mě připadal jako propadák. Spousta pro mě nesmyslných a zbytečných dějových zvratů, uměle natahované scény ( s tím souvisí zbytečná délka filmu ). Možná by se dalo říci - Piráti z Karibiku - Na konci svého života.

Duchové Marsu (2001)

Nebýt těch stupidních scén v poslední čtvrtině filmu, možná bych dal i o hvězdu, možná i o 2 víc. Film měl podle mne potenciál o dost vyšší.

Družička v utajení (2012) (TV film)

Tuctový film s upištěnými družičkami s nevýrazným dějem i hereckými výkony. Dávám horší 2*.