• Krátkometrážní

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Osobně moc nemusím ani "Růžového pantera", ale toto mě připadalo jako jeho velice nezdařilá napodobenina. A ani Johnny Depp to moc nevytrhl, řekl bych, že mu film moc nesedl. Pár vtipů tam bylo, zajímavě přehledně bylo uděláno cestování mezi městy a proto dávám alespoň 1*.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Po mém moc oblíbeném prvním dílu je tento totální průse.. Bolek musel scénář psát totálně pod parou a režisér včetně herců při natáčení asi taky pěkně oslavovali. Jinak si nedovedu představit tak nudnou komedii bez vtipu, zoufalé herecké výkony a scénář bez jakéhokoliv děje ( pokus neberu ožrat se, ožrat se, opít se .... ). Fakt nechápu. Chtěl jsem dát i odpad, ale asi 3 vtipy ve filmu jsou ( když např. chytá Bolek vnuka běžícího po stole ), tak milosrdně dávám 1*. A vůbec ještě nechápu naše celebrity ze šoubyznysu, proč do takového to filmu vůbec šli. Prostě zmar, nuda a trapnost.

Soudce Dredd (1995)

Vůbec nevím, jesli jsem tento film viděl včera poprvé nebo už někdy v minulosti. Pokud už dříve, tak se ani nedivím, že jsem na něj úplně zapomněl. Tak hrozné sci-fi jsem už dlouho neviděl. Děj prakticky o ničem, scény většinou komické a Stalon mě teda také vůbec nepřesvědčil. Takže bohužel ....

Výměna manželek (2005) (pořad)

Nevím , jak to napsat. Na sérii se s nadhledem dívat dá ( když nic jiného nedávají ) , ale žádnej šlágr to není. Celá série je podle mne postavená na zoufalcích s IQ tykve, normální člověk by do toho nešel a nepředváděl před národem, jaká je hospodině vlastně cuchta nebo jak se partneři vlastně vůbec nemají rádi ( proč to takto ventilovat do TV, to nechápu ).

Krysař (2000) (divadelní záznam)

Nevím vůbec, jak mám tento záznam hodnotit. Na samotném muzikálu jsem byl v Kalichu 3x a byl jsem z něho vždy nadšen. Ale tomuto vystoupení na Slovensku prostě něco chybí a ani herci ( zpěváci ) mě bohužel moc nepřesvědčili ( hlavně teda hlavní hrdinové ). Přiznám se, že jsem dokonce tento záznam celý neshlédl a občas i přetáčel. Upozorňuji, že nehodnotím muzikál z Prahy ( ten by dostal 5* ), ale toto vystoupení na Slovensku.

Krysař (2003)

Ač muzikál pokládám za jeden z nejlepších, které jsem viděl, tento film je bohužel dost nepovedenej. Jediné, co filmu za mne zachránilo 1* je, že občas na pozadí zazní Landovo ústřední píseň.

Přání k narozeninám (2022) odpad!

To je zase nářez české kinemografie. Děj žádnej a herecké výkony? Úplná hrůza. Trapnost nad trapnost.

Láska na špičkách (2021) odpad!

Větší blbinu absolutně bez děje s otřesnými hereckými výkony už jsem dlouho neviděl. Dokoukal jsem to v utrpení.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Něco tak hrozného jsem dlouho neviděl. Herecké výkony všech herců šílené ( až na paní Danu Syslovou, ta je jako vždy skvělá), děj defakto o ničem a ty konverze z minulosti? To snad autoři ani nemyslejí vážně, že by se takto v minulosti bavili......