Jimmi

okres Levice
uz nie student...

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 23.11.2018  10:35

TO co spravili s obavanym kung paom? vyzeral ako stara k***a po pokazenej plastickej operacii. Zaujimave ako sa do Kickboxer serie dostavaju uz prvky MMA:)

• 14.11.2018  16:10
    Démon (2015)

Hororom sa to nazvat neda..a kedze to nebolo az take tuctove celkom ma to vtiahlo do deja....tu by sa hodilo hodnotenie 3,5 ale kedze take nieje tak zaokruhlim nahor

• 18.10.2018  11:06
    Bratři z tykve (TV seriál) (1987)

Na tuto pecku som si spomenul uplnou nahodou a stava sa mojim 3000cim filmom/serialom ohodnotenim na csfd. ta nostalgia:)

• 10.10.2018  13:54

Strasne ako aj cela 4ta seria...

• 29.8.2018  14:13
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Hodnotenie po 2 seriach. Namet fajn ale nedokazal som uverit zeby sa takato spolocnost dokazala dostat k moci v terajsej dobe.Az prilis neuveritelne s mnozstvom nelogickych momentov a velmi podivnym chovanim postav. Prva seria ma este celkom bavila...to by som dal za 4 hviezdy ale pri druhej som driemal pri akzdej druhej casti takze za 2. Neviem ci sa odhodlam na 3 tiu seriu.

• 15.8.2018  13:44

Pustil som si tento film a zistil som ze som si stiahol verziu so simultannym dubingom:) Tak som si povedal taketo nieco som uz nevidl pekntych par rokov a dopozeral som to takto. Inak v pohode bcko so vsetkym co ma by..vobec neurazilo

• 26.7.2018  09:18

Ze mne ako fanusikovi Zombie zanru a hlavne Gemmy Arterton tento snimok 2 roky unikal mi je zahada. FIlm vcelku originalny aj ked trochu dlhy na moj vkus.Ale ta stopaz je asi jedine co mozem vitknut...

• 22.7.2018  23:58

Uz davno som nevidel horor kde parti mladych ide vypit...

• 4.7.2018  13:58
    Virtuozita (1995)

Celkom divny klon Demolatora so Sly-om. Celkom dobre herecke obsadenie ale inak dost velka kravina.Na viac ako 2 hviezdy to nema

• 8.6.2018  21:52
    Future World (2018)

Mila Jovovich a Snoop dogg boli super..inak film jedna velka sialenost a hlupost

• 29.5.2018  18:43

2 a pol hviezdicky. malo to svetlejsie chvilky ale celkovo nic moc. Ta polhviezda pre to ako pekne dostal Tyron Woodley na papulu. Dufam ze to coskloro uvidime aj v UFCku:)

• 21.5.2018  23:09
    Anon (2018)

Ako keby som sa pozeral na dalsiu cast Black MIrror...taku tu priemernu za 3

• 11.5.2018  12:53

podla dokumentu je iba jeden spravny sposob...a to je ten spravny.

• 19.3.2018  15:33

Sem tam dostanem chut na nedelny blcockbuster a kedze nic ineho ako jumnaji som na disku nenasiel tak som tomu dal sancu. Dostal som vice mene to co som cakal..par forikov.. a Karen Gilian:) Co ma fakt prekvapilo su trzby tohoto filmu.(Podla T2 Tržby Celosvetovo $934,129,493).....fakt niektore filmy trafia spravny cas a spravne miesto:)

• 10.1.2018  13:43

Celkom pobavilo...ako sa dalo ocakavat je to "naprosta silenost":) ale velmi zabavna. Suboj na mece bol horsie natoceny ako v hocijakej rozpravke:)

• 9.1.2018  10:41
    Apokalypsa (2006)

Keby som vedel ze totot tocil ten isty co donnie darka tak by som si to nepustil ani ako podmaz popri robote. V polke som si zacal hovorit ze toto je fakt dobra kravina a pozrel som na csfd ze od koho to je...a uz mi bolo vsetko jasne.Tento prepadak potvrdil moj nazor na toho pseudo-umelca

• 17.12.2017  23:02

MMA sledujem uz nejaky ten rok a conora som prvykrat zaregistroval ked Na moje prekvapenie porazil Maxa Hollowaya ktoreho som povazoval za buducu hviezdu UFC(momentalne Sampion Featherweight). Pozrel som si nejake Conorove stare zapasi a hovorim kamosom v krcme co tiez MMa sleduju ze tohoto si pametajte...ten to moze dotiahnut daleko. Popravde som neveril ze niekedy moze byt Sampion kedze Featherweight bola a je dost nabita divizia ale prekvapil ma znova:) Teraz k dokumentu: Ako hovorim poznal som celu Conorovu put v UFC takze ma tam nic moc neprekvapilo.Tesil som sa na zabery zo zakuliasia a z treningov. PS1: podala mna mal byt druhy zapas s Natom remiza PS2: Posledny zaopas Conora mimo UFC bol s nasim Ivanom Buchingerom ktoreho tiez zlozil KO a aj sa tie zabery mihli v tomto dokumente

• 13.12.2017  02:07
    Vetřelci na Měsíci (TV film) (2014)

natocene dobre,...ale na tych fotkach nevidim to co oni

• 16.10.2017  13:40

Brano Alex tu este vyzeral celkom v pohode...na poslednom koncerte ked bol zaspievat Apatiu to uz vyzeralo dost zle:(

• 22.8.2017  14:15

Neviem preco tolko zlych komentarov. Snad ste necakali nieco hlboke a lgicke.Mne sa pacilo ako si to robilo srandu z povodneho serialu. Hlavne pasaze ked policajt dohovara plavcikom ze on nemaju nic vysetrovat a nahanat zlocincov..pretoze serial ktory som sledoval zamlady toho bol plny. ASi lepsie 3 hviezdy ale za alexandru daddario pridam

• 17.8.2017  14:26

Dost mi vadili tie muzikalove vsuvky...inak celkom usmevna hororova komedia.

• 22.7.2017  00:10
    Revolt (2017)

Refuse...Resist

• 26.5.2017  12:05

Pri pozerani som si myslel ze film je nejakeho 76teho mozno este trochu starsi. Ked som sa dostal k hodnoteniu bol som dost prekvapeny ze film je v lastne z 88meho. Kazdopadne dost zmetena blbina s celkom funny postavami...aj ked doteraz neviem ako sa k nim tolko ludi z nicoho nic pridalo...asi som pri tom nemal podriemlavat

• 18.4.2017  02:18

VIdene za dazdivej noci v prazdnej izbe(iba postel a notebook kedze sa chysta prerabka v dome):) Lepsie nacasovanie na tento horor ani nemohol byt....a vsetkym odporucam pockat si aspon na tu dazdivu noc ked uz nebudete cakat na prerabku domu:) K filmu uz asi bolo povedane vsetko..ano je to komorne, skoro nic sa tam nedeje...ale aj tak zaujme. PS: Kedze sa tam ani mco nehovori aj tvorca tituliek to mal lahsie

• 15.4.2017  15:31

Mne sa to pacilo..fajn zapletka...myslim ze ja celkom originalna.Kam mi pamet siaha nevidel som nic podobneho.DOstal som to co som ocakaval...rubanic a sekanic je dost....a niesu mimo zaberu a dolph je tiez v pohode.

• 20.12.2016  22:24
    Inkarnace (2016)

Najhorsie je ze takyto film za 5 korun si na seba v kinach zarobi bez problemov(resp zisky bude x nasobne)...a nadalej nas budu krmit dalsimi a dalsimi "Horor Movies". ALe zase na druhu stranu ked to skusia 10 krat aspon jeden dobry horor snad pride

• 13.8.2016  16:16
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Tolko rukojemnickych "dram" v jednom seriali som este nevidel. Necudujem sa ze to zrusili po 2 seriach. Pozerat iba ako podmaz pri upratovani alebo pri praci

• 30.3.2016  14:35

Velmi tazke ohodnotit. Jedine moznosti su 5 alebo odpad....Kazdopadne sa cudujem ze mi tento skost unikal tolko rokov ale viem ze keby som ho videl v rannom detstve tak by som bl asi vo vytrzeni:) Strasna zlatanina kde vacsina zoldakov striela od pasu..vela drsnych hlasiek....dam za 5 lebo pretoze toto fakt treba vidiet

• 15.2.2016  00:11

Zostihana verzia cabin fever na PG-13. Celkom som sa pousmial..dobry napad:)

• 20.5.2015  21:41

Nepoznam vela filmov na ktore tak dobre pasuje fraza "Guilty pleasure" ako na Mad Maxa. Cely film je jedna velka akcna scena.Odporucam

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9