Jimmi

okres Levice
uz nie student...

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 21.6.2019  16:56

Tak som dopozeral celu seriu Howling....A zakoncenie fakt hrozne. nuda nuda nuda.Fakt neodporucam

• 20.6.2019  11:52
    Adopce smrti (TV film) (2011)

Velmi slaba ducharina...A nezachranila to ani Rebecca.

• 12.4.2019  10:23

Toto pokracovanie je z uplne ineho universa ako predosle 2 dieli. Je to dost stupidne aj na hororove pomery a masky su priserne. Herecke vykony radsej nekomentujem.

• 3.4.2019  16:15

Ja si myslim ze found footage filmov bolo uz dost.Dalsi podpriemer do zbierky

• 12.3.2019  15:18

Novy zaporak nieje zly. a celkovo asi na tej istej urovni ako dvojka....par hluposti par srandiciek. Da sa na to raz pozriet bez potreby si vyskriabat oci.

• 8.3.2019  09:48

9tka piatku 13teho je az moc inovativna a posobi ako z uplne ineho universa. POpravde dost mi to vadilo..pretoze to bolo upkne odveci. @ hviezdy dam za niektore podarene umrtia inak dost bieda

• 4.3.2019  15:07

Nechapem ako na toto niekto vysolil 100 miionov americkych dolarov. Co cakali? egrese(po nasom kosmacke)? Divny namet, divne postavy.....celkovo trapne

• 18.2.2019  09:27

Je to velmi pritiahnute za vlasi a ten koniec je totalne uleteny...ale celkovo dost originalne. Na jedno pozretie urcite nesklame

• 5.2.2019  15:17

Trojka zatial z mojho pohladu najlepsia.Zaujimave smrte celkom napinave....a uz prislo aj na povestnu masku.

• 4.2.2019  15:51
    Pavouk (2002)

Myslim ze nic by sa nebolo stalo keby som tento film nevidel...ocividne nebol natoceny pre mna.Herecke vykony boli fajn a ale celkovo ma to hrozne nudilo.

• 31.1.2019  15:41
    Ghoulies II (1988)

O dost ine ako velmi divna jednotka..a o trochu lepsie. Chvilu som sa pohraval s myslienkou dat 3 hviezdy..ale na druhy den som si uvedomil akym filmom favam 3 hviezdy....a toto 3 hviezdickovy film urcite nebol

• 29.1.2019  13:31
    Ghoulies (1985)

Tazko povedat ako je mozne ze takejto zlatanine natocili dalsie 3 pokracovania....ale tak nedam sa odradit a idem si pustit dvojku ako podmaz:)

• 20.1.2019  10:46

Exploitation filmy moc nevyhldavam ale sem tam sa k nejakemu dostanem. O tomot ceskom pocine som vedel uz 10 rokov ale az teraz prisiel nan cas. Nelutujem

• 10.1.2019  16:40
    Poklad Inků (1966)

Sranda ze o tejto Mayovke som vobec nevedel a nevidel som ju ani pocas detskych cias. Nahodou som na to narazil a nebolo to vobec spatne. Myslim ze tunajsie hodnotenie je dost presne...3,5 hviezdy by som dal. A ten smiech toho padoucha bol genialny:)

• 20.12.2018  13:04

Mne to strasne pripominalo pokracovanie KOCKY....tusim sa to volslo hypercube. Tiez to je prekombinovane... mato akoze super scifi technologicke vychytavky...ale vysledok bieda.Este tam aj hra ukrivdeny mma fighter Tyron "victim" Woodley:)

• 23.11.2018  10:35

TO co spravili s obavanym kung paom? vyzeral ako stara k***a po pokazenej plastickej operacii. Zaujimave ako sa do Kickboxer serie dostavaju uz prvky MMA:)

• 14.11.2018  16:10
    Démon (2015)

Hororom sa to nazvat neda..a kedze to nebolo az take tuctove celkom ma to vtiahlo do deja....tu by sa hodilo hodnotenie 3,5 ale kedze take nieje tak zaokruhlim nahor

• 18.10.2018  11:06
    Bratři z tykve (TV seriál) (1987)

Na tuto pecku som si spomenul uplnou nahodou a stava sa mojim 3000cim filmom/serialom ohodnotenim na csfd. ta nostalgia:)

• 10.10.2018  13:54

Strasne ako aj cela 4ta seria...

• 29.8.2018  14:13
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Hodnotenie po 2 seriach. Namet fajn ale nedokazal som uverit zeby sa takato spolocnost dokazala dostat k moci v terajsej dobe.Az prilis neuveritelne s mnozstvom nelogickych momentov a velmi podivnym chovanim postav. Prva seria ma este celkom bavila...to by som dal za 4 hviezdy ale pri druhej som driemal pri akzdej druhej casti takze za 2. Neviem ci sa odhodlam na 3 tiu seriu.

• 15.8.2018  13:44

Pustil som si tento film a zistil som ze som si stiahol verziu so simultannym dubingom:) Tak som si povedal taketo nieco som uz nevidl pekntych par rokov a dopozeral som to takto. Inak v pohode bcko so vsetkym co ma by..vobec neurazilo

• 26.7.2018  09:18

Ze mne ako fanusikovi Zombie zanru a hlavne Gemmy Arterton tento snimok 2 roky unikal mi je zahada. FIlm vcelku originalny aj ked trochu dlhy na moj vkus.Ale ta stopaz je asi jedine co mozem vitknut...

• 22.7.2018  23:58

Uz davno som nevidel horor kde parti mladych ide vypit...

• 4.7.2018  13:58
    Virtuozita (1995)

Celkom divny klon Demolatora so Sly-om. Celkom dobre herecke obsadenie ale inak dost velka kravina.Na viac ako 2 hviezdy to nema

• 8.6.2018  21:52
    Future World (2018)

Mila Jovovich a Snoop dogg boli super..inak film jedna velka sialenost a hlupost

• 29.5.2018  18:43

2 a pol hviezdicky. malo to svetlejsie chvilky ale celkovo nic moc. Ta polhviezda pre to ako pekne dostal Tyron Woodley na papulu. Dufam ze to coskloro uvidime aj v UFCku:)

• 21.5.2018  23:09
    Anon (2018)

Ako keby som sa pozeral na dalsiu cast Black MIrror...taku tu priemernu za 3

• 11.5.2018  12:53

podla dokumentu je iba jeden spravny sposob...a to je ten spravny.

• 19.3.2018  15:33

Sem tam dostanem chut na nedelny blcockbuster a kedze nic ineho ako jumnaji som na disku nenasiel tak som tomu dal sancu. Dostal som vice mene to co som cakal..par forikov.. a Karen Gilian:) Co ma fakt prekvapilo su trzby tohoto filmu.(Podla T2 Tržby Celosvetovo $934,129,493).....fakt niektore filmy trafia spravny cas a spravne miesto:)

• 10.1.2018  13:43

Celkom pobavilo...ako sa dalo ocakavat je to "naprosta silenost":) ale velmi zabavna. Suboj na mece bol horsie natoceny ako v hocijakej rozpravke:)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9