Jimmi

okres Levice
uz nie student...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 19.3.2018  15:33

Sem tam dostanem chut na nedelny blcockbuster a kedze nic ineho ako jumnaji som na disku nenasiel tak som tomu dal sancu. Dostal som vice mene to co som cakal..par forikov.. a Karen Gilian:) Co ma fakt prekvapilo su trzby tohoto filmu.(Podla T2 Tržby Celosvetovo $934,129,493).....fakt niektore filmy trafia spravny cas a spravne miesto:)

• 10.1.2018  13:43

Celkom pobavilo...ako sa dalo ocakavat je to "naprosta silenost":) ale velmi zabavna. Suboj na mece bol horsie natoceny ako v hocijakej rozpravke:)

• 9.1.2018  10:41
    Apokalypsa (2006)

Keby som vedel ze totot tocil ten isty co donnie darka tak by som si to nepustil ani ako podmaz popri robote. V polke som si zacal hovorit ze toto je fakt dobra kravina a pozrel som na csfd ze od koho to je...a uz mi bolo vsetko jasne.Tento prepadak potvrdil moj nazor na toho pseudo-umelca

• 17.12.2017  23:02

MMA sledujem uz nejaky ten rok a conora som prvykrat zaregistroval ked Na moje prekvapenie porazil Maxa Hollowaya ktoreho som povazoval za buducu hviezdu UFC(momentalne Sampion Featherweight). Pozrel som si nejake Conorove stare zapasi a hovorim kamosom v krcme co tiez MMa sleduju ze tohoto si pametajte...ten to moze dotiahnut daleko. Popravde som neveril ze niekedy moze byt Sampion kedze Featherweight bola a je dost nabita divizia ale prekvapil ma znova:) Teraz k dokumentu: Ako hovorim poznal som celu Conorovu put v UFC takze ma tam nic moc neprekvapilo.Tesil som sa na zabery zo zakuliasia a z treningov. PS1: podala mna mal byt druhy zapas s Natom remiza PS2: Posledny zaopas Conora mimo UFC bol s nasim Ivanom Buchingerom ktoreho tiez zlozil KO a aj sa tie zabery mihli v tomto dokumente

• 13.12.2017  02:07
    Vetřelci na Měsíci (TV film) (2014)

natocene dobre,...ale na tych fotkach nevidim to co oni

• 16.10.2017  13:40

Brano Alex tu este vyzeral celkom v pohode...na poslednom koncerte ked bol zaspievat Apatiu to uz vyzeralo dost zle:(

• 22.8.2017  14:15

Neviem preco tolko zlych komentarov. Snad ste necakali nieco hlboke a lgicke.Mne sa pacilo ako si to robilo srandu z povodneho serialu. Hlavne pasaze ked policajt dohovara plavcikom ze on nemaju nic vysetrovat a nahanat zlocincov..pretoze serial ktory som sledoval zamlady toho bol plny. ASi lepsie 3 hviezdy ale za alexandru daddario pridam

• 17.8.2017  14:26

Dost mi vadili tie muzikalove vsuvky...inak celkom usmevna hororova komedia.

• 22.7.2017  00:10
    Revolt (2017)

Refuse...Resist

• 26.5.2017  12:05

Pri pozerani som si myslel ze film je nejakeho 76teho mozno este trochu starsi. Ked som sa dostal k hodnoteniu bol som dost prekvapeny ze film je v lastne z 88meho. Kazdopadne dost zmetena blbina s celkom funny postavami...aj ked doteraz neviem ako sa k nim tolko ludi z nicoho nic pridalo...asi som pri tom nemal podriemlavat

• 18.4.2017  02:18

VIdene za dazdivej noci v prazdnej izbe(iba postel a notebook kedze sa chysta prerabka v dome):) Lepsie nacasovanie na tento horor ani nemohol byt....a vsetkym odporucam pockat si aspon na tu dazdivu noc ked uz nebudete cakat na prerabku domu:) K filmu uz asi bolo povedane vsetko..ano je to komorne, skoro nic sa tam nedeje...ale aj tak zaujme. PS: Kedze sa tam ani mco nehovori aj tvorca tituliek to mal lahsie

• 15.4.2017  15:31

Mne sa to pacilo..fajn zapletka...myslim ze ja celkom originalna.Kam mi pamet siaha nevidel som nic podobneho.DOstal som to co som ocakaval...rubanic a sekanic je dost....a niesu mimo zaberu a dolph je tiez v pohode.

• 20.12.2016  22:24
    Inkarnace (2016)

Najhorsie je ze takyto film za 5 korun si na seba v kinach zarobi bez problemov(resp zisky bude x nasobne)...a nadalej nas budu krmit dalsimi a dalsimi "Horor Movies". ALe zase na druhu stranu ked to skusia 10 krat aspon jeden dobry horor snad pride

• 13.8.2016  16:16
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Tolko rukojemnickych "dram" v jednom seriali som este nevidel. Necudujem sa ze to zrusili po 2 seriach. Pozerat iba ako podmaz pri upratovani alebo pri praci

• 30.3.2016  14:35

Velmi tazke ohodnotit. Jedine moznosti su 5 alebo odpad....Kazdopadne sa cudujem ze mi tento skost unikal tolko rokov ale viem ze keby som ho videl v rannom detstve tak by som bl asi vo vytrzeni:) Strasna zlatanina kde vacsina zoldakov striela od pasu..vela drsnych hlasiek....dam za 5 lebo pretoze toto fakt treba vidiet

• 15.2.2016  00:11

Zostihana verzia cabin fever na PG-13. Celkom som sa pousmial..dobry napad:)

• 20.5.2015  21:41

Nepoznam vela filmov na ktore tak dobre pasuje fraza "Guilty pleasure" ako na Mad Maxa. Cely film je jedna velka akcna scena.Odporucam

• 18.3.2015  15:34
    Pyramida (2014)

Tak tento film prinasa iba bolest a utrpenie....pre divaka.

• 7.8.2014  16:13
    Zátah 2 (2014)

!!!SPOLER!!! Urcite najlepsie akcne sceny poslednych rokov...ale co fungovalo v jednotke tak to iste podraza nohy dvojke. Nedokazem prekusnut to ze mafiani si vybavuju ucty poslanim tlupy 20tych ludi s palicami a sialenymi pokrikmi.V jednotke boli boje na peste s tlupou stroskotancou uveritelne kedze najednu stranu policajtom dochadzala municia a na druhej sockary zbrani moc nemali a tak sa snazili ziskat odmenu s tym co mali po ruke. Ale naspat k dvojke...pribeh nie moc prevratny ale zato neurazil..bojove sceny paradne...zaporai tiez v pohode.Nudit sa pri tom filme nebudete mat cas a to je tiez dolezite...ak to niekedy budem pozerat znova tak asi iba tie bojove sekvencie:)

• 12.6.2014  17:28

Moj 2400 film ohodnoteny na csfd pripadol na Pirana 2. Dopozerane na 3 krat ale bez spanku:).Nic som od toho necakal a ani som nic zavratne nedostal. Chudak Cameron nemoze robit zazraky s scenarom na film kde maju piranhe lietat.Tato vec u mna film zraza dole...ked boli piranhe vo vode bolo secko v pohode.

• 23.5.2014  14:13
    Lampa (1987)

Nostalgicke 3 hviezdicky. Pametal som si asi 2 smrte este z VTVcky kde to davali kazdy mesiac. Co som si nepametal bolo vsetko okolo toho..od deja..az po to aok vyzeral Djin...nanestastie vyzeral fakt hrozne:) Takze po opraseni spomienok dej nebol zly...sice nic neocakavane sa tam neudeje ale to ziadne dejove zvraty sa od takychto snimkov neocakavaju.Niektore smrte boli fajnove...jedna co som si pometal este zo starych cias je pre mna legendarna:) Pre fanusikov vrazdiacich djinov odporucam mseriu Wishmaster.

• 23.5.2014  10:30

Pozeral som to popri robote na Home office a viac som sa venoval praci ako spidermanovi.Myslim ze to vravi za vsetko ako ma tento film bavil. Zbytocny a neskutocne nudny restart..ale pokial budu ludia chodit do kina na minimalne 4roch superhrdinov za rok tak to budu tocit a restartovat.DUfam ze sa ludom tieto superhrdinske filmy na jedno kopyto coskoro zunuju lebo to uz nema uroven ani kulturu:)

• 15.5.2013  12:29
    Hostitel (2013)

Pozrel som si toto veldielo s kamaratkou ako protisluzbu ze bola somnou na predpremiere noveho Evil dead a teda necakal som ze to bude az take zle.Cely film sa vlastne nic nedialo a len sa to vlieklo tie 2 hodiny do "velkolepeho" finale.Po hodine som si musel ist zapalit pretoze namna dolahli brutalne driemoty.Vsetky postavi mi boli totalne lahostajne a bolo mi uplne jedno ci zomru alebo nie.No nic stratil som sice 2 hodiny svojho zivota a trochu som osprostel...ale sak som este dost mlady a mudry:)

• 8.5.2013  15:58

Netvrdim ze nebolo par scen na ktorych som sa par krat pousmial ale celkovo je to teda riadna debilita..Zal nieje to jeden z tych filmov ktore su debilne az su vlastne zabavne.Najlespia postavicka bola asi proaktivny detektiv ktory zvolaval posily, obhlaidacov a neviem co este dalej.

• 19.4.2013  17:30

Zail Maniac cop 3 by mohol mat podtitul "Zlatanina". mam pocit ako keby tvorcovia olutovali ze Matta Cordella v 2ke pochovali a ked ho potrebovali dostat naspat do 3 tieho dielu vymysleli totalnu voodoo blbost...co vobec nezapada do "universa" prvych dvoch dielov.Ale aby som len nekrivdil..najdu s aj pozitiva...perfektny skreklavi hlas tipka s brokovnicou v lekarni a stale coolovy Robert Davi z dvojky. Posledna nahanacka bola tiez dost dobre zmaknuta ale ako aj pri votrelcoch 3 ka nieje to co boli 1tka 2 ka.

• 18.4.2013  15:02

Film som sledoval jednym okom ako podmaz pri praci...a musel som sa uskrnat nad vecami co sa tam diali:) Pre nnormalne plnohodnotne sledovanie urcite neodporucam ale ako podmaz pri homeoffice je to stravitelne. Davam slabe 2 hvezdy

• 11.4.2013  12:43
    Lesní duch (2013)

Videne na Bratislavskej predpremiere(Skoda ze sajfa neponukol do sutaze aj tu motorovu pilu...to by som sa zapojil aj ja).Ale teraz k filmu. Dostal som presne to co som od toho cakal a som nadmieru spokojny.Bolo to ultra drsne, krvave az miestami nechutne ale o nejakom velkom strachu sa z mojho pohladu hovorit neda.Po cely cas fiilmu som ale nemal nutkanie pozerat na hodinku a len som si uzival pekelne tempo.Da sa povedat ze ma film vtiahol do deja:)Bavilo ma sledovat aj ako si kamaratka zakryva miestami oci.Doteraz nerada pocuje ked odriekavam slova "Cunda astratta montose eargrets gutt nos veratoos canda amantos canda":))

• 27.9.2012  00:06

Videne (aj) v kine s doprovodom zivej kapely. Super filmovy zazitok a vrela kazdemu kto bude mat podobnu prilezitost odporucam.

• 23.7.2012  14:05

Suboj titanov sa vice mene drzal este mitologie ale nevedel som co mozem cakat od dvojky. Hlavne ked som si spomenul na Immortals kde som len pozeral ze ako na toto niekto moze dat peniaze.(ze grecka mitologia...postavy a ich vztahy totalne random). Nastastie V calsh of the titans 2 su rodinne vztahy bohov a polobohov na dost dobrej urovni. Jedine co bilo do oci bolo ze Helios urcite nebol syn Perzea ale ako sa vravi mohlo byt aj horsie:) Mohli si to pozriet aspon na wikipedii ked uz sli tocit film z tohto prostredia. Celkovo hodnotim 2mi hviezdami jelikos to nebola taka blbost aku som ocakaval:)

• 2.1.2012  23:43
    Guru lásky (2008)

Keby Kings vyhrali dal by som 2 hviezdy:) Inac velmi trapny film s trapnym humorom

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8