Hanebný pancharti (2009)

Tarantino je zvláštní chlapík a jeho filmy jsou naturalistické pochoutky pro zvláštní lidi..;)Pancharti jsou směsicí násilí, uvolňujícího humoru, historie, fenomenální kamery, střihu a řežie, krve, brutality a paradoxů. Kdo se dokáže naladit na tu správnou vlnu, tak si na této směsi pochutná. Já dávám (s odkazem na první kapitolu filmu) 4 *..;)

Hanna (2011)

Exkluzivní začátek, kterým film bohužel skončil. Pak už alespoň pro mne následoval bezpohlavní béčkový film, na kterém jsem nic originálního neobjevil a ničím mě nepřekvapil. Resident Evil v novém hávu není nic, co by na mě na filmovém festivalu mělo zapůsobit. Nenáročný thriller, který místy ohromuje určitou dávkou umění a vtipu. Proč ne.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Jsem jeden z těch, kteří chodí na Harryho do kina, ale nečetli knihy....To je totiž dost limitující moment..nepochopil jsem plně všechny souvislosti a už jsem se ani moc nepobavil jako u jedničky..

Havran (2012)

Odcházel jsem z kina spokojený, k čemuž dopomohl hlavně John Cusack svým brilantním výkonem!Klobouk dolu. Mezi další pozitiva rozhodně patří velmi silná hudba a příběhové spojení se životem jednoho z nejlepších básníků všech dob..Rozhodně bych tento film nezatracoval, ba naopak!Atmosféra tohoto filmu si vás v kině získá na svou stranu!Enjoy...

Heydrich - konečné řešení (2011) (seriál)

Poučné, smysluplné, vysoce erudované, inteligentní, poněkud možná zbytečně natáhlé, ale určitě a hlavně nutné!Nesmíme zapomínat.

Historie.cs (2008) (pořad)

Osvětová záležitost, která nemá na českých televizích konkurenci. Po skončení "Historického magazínu" je Historie.cs více než zdatným nástupcem, a to zejména skrze hosty - renomované historiky, které si pan Kučera do pořadu zve.

Hledá se táta (2008) (pořad) odpad!

Zřejmě nejhorší pořad, který kdy kdo uvedl na televizní scénu. Naprosto odporné a doslova trestuhodné. Tento odpad hodnotím jenom proto, aby se nezapomínalo, že bychom se neměli nechat zatáhnout do "zábavy", kterou nám servírují dvě české pseudokulturní, komerční televize.

Hlídač č. 47 (2008)

Hlídač má jistě své "mouchy", ale mně rozhodně při shlédnutí nějak zláště nevadily. Z měho pohledu jde o zajímavý snímek, na kterém lze nahlédnout do mentality nejen válečného veterána a osudů jemu podobných lidí v první polovině 20. století, ale také do mentality českého národa obecně. Kdo Hlídači dá šanci, nebude rozhodně zklamán.

Hlídka v Ardenách (1992)

Pro mne jeden z nejlepších válečných filmů. Hlavním důvodem je fakt, že se totiž nesnaží být válečným filmem. Zároveň pro mne jeden z nejsmutnějších snímků vůbec. Lidskost, morálka a krutost války jsou hlavní aspekty a pilíře této velmi silné záležitosti. Buďme vděčni, že se na válku můžeme pouze koukat v televizi či v kině, nemusíme to svinstvo zažívat na vlastní kůži a hlavně se takto můžeme mnohému přiučit a poučit, abychom se oné realitě případně vyhli...doufejme.

Hodiny (2002)

Úžasná záležitost. Výborné herecké výkony, dechberoucí střih, krásná hudba a půvabná výprava..Určitě jeden ze skvostů světové kinematografie. Doporučuji všem fanouškům dobrého filmu a nejen ženám!!!;)