• Pohádka

Thor: Ragnarok (2017)

Wau ... tak tohle mě dostalo :D smála jsem se od začátku až do konce. netradiční marvelovka, dalo by se říct. Nečekala jsem, že to bude až takhle vtipné. Mohlo tam být teda více akce, vážnosti, boje a méně předvídatelnosti. Ale polonahý Hemsworth to vše vynahradil :D Vážně jsem se bavila ... jediná chybička .. zesměšňování Hulka mohlo být lehce v menší míře :) 80 %

Všechno nebo nic (2017)

Hezká komedie. Nenucený humor, uvěřitelné výkony herců, obyčejný stereotypní příběh bez nějakého většího smyslu, ale to tady ani nebylo potřeba .. taková správná česká oddychovka .. Jediný, co mi opravdu vadilo, byl ten nepovedený dabing polského herce .. jako proč? Myslím, že máme u nás nebo na Slovensku hezčí herce, cpát tam tohoto poláka podle mě nebylo potřeba :) 75 %

Warcraft: První střet (2016)

World of Waercraft jsem nikdy moc nehrála. Vím, jak vypadá prostředí hry, postavy a tak nějak znám zhruba kostru příběhu. Toto fantasy se mi líbilo především pro to zpracování. Orkové opravu skvělý. Všechna města super. Hory jako ve hře. Toto opravdu chválím. Ale samotný příběh? Podle mě jen tuctový dobrodružný film s celkem nezajímavou zápletkou.

We Are Your Friends (2015)

Tak to mě vážně bavilo. Hudba a umělecká stránka filmu skvěle provedená. Příběh sám už trochu americký a předvídatelný, ale ne nic co by mě nějak odradilo. Navíc oceňuji, jak tvůrci ukázali, jak se dá životní příběh vložit a interpretovat právě skrze hudbu. A Zac? Tahle role mu skvěle sedla.. Zkrátka taková pohodovka na pondělní večer :D

Zázračný nos (2016) (TV film)

Hezká milá pohádka. Dobro X zlo, trest X odměna .. krasné princezny, hezcí "dobývači" jejich srdcí :) Příběh a námět zajímavý a neokoukaný .. hezký a zajímavý romantický zkomplikovaný příběh .. ale v některých momentech toho bylo až moc svázaného všeho do kupy a předabovaní Slováci? :D zasmála jsem se tomu trošku .. jinak oceňuji snahu o hezkou vánoční pohádku, která se i povedla :) 65 %