Chappie (2015)

Celé je to splacane páté přes deváté. Nepomáhá tomu ani ruznozanrovy mix hudby. Jackman jako záporák úplně mimo mísu. Kdyby Chappie od půlky filmu nenosil na krku rádoby gangsta zlatý řetězy a scénam s robopoldama se věnovala větší péče, daly se tomu možná dát i tři hvězdy.

Kód Enigmy (2014)

Jak je vůbec možný, že jsem o tom typkovi slyšel poprvé až letos v kině nechápu. Scénář super, o zápletku je postaráno už od začátku. Myslím si ovšem, že filmu chybí jakési vyvrcholení, či ona top scéna. Rovněž by prospělo obsazení méně známými herci. Benedikt je samozřejmě skvělý herec, ale poslední dobou je ho všude až moc, což podle mě škodí hl mu samotnému. Může se sebevíc snažit, ale člověk mu to prostě už nevěří. Jinak film cajk

Sedm (1995)

Prostě dokonalý triler. Temná atmosféra, výborné herecké výkony, skvělá zápletka, žádné lekacy scény a i tak velice strašidelné. Ponuré záběry města a stále se komplikujici zápletka. Oba hlavní hrdinové se vyvíjí a hlavní padouch to rozbalí až na konci. Nenudite se, pořád se něco děje. Je to tak dobrý, že to několikrát zkusili napodobit. Tohle je ovšem jediný a ten nejlepší originál.

Zmizelá (2014)

Skvělá zápletka!

Ghoul (2015)

Jméno Čikatilo zní už tak samo o sobě hrozně, pokud si člověk zjistí dopředu, co byl za zmr_a. Ve filmu je poprvé použít právě v pravou chvíly, pro umocneni zoufalství a strachu, kterému je skupinka vystavena. Celkově nechybí klasické lekaci scény, ani ty krvavé. Podpořeno temnou atmosférou a beznadeji. Konec překvapil. Nedoporučuji slabším naturam. Za mě horor horor horor, jak má být.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Všechno co tam je, je pravda. A to tam toho ještě spoustu není! Takhle se prostě u nás hraje kopaná.

Lovec trolů (2010)

Výborný nápad, neokoukani herci, skvělá atmosféra. Jako u jednoho z mála filmů tohoto druhu, se člověk těch trolů dokonce i dočká. I když to není velkofilm s rozpočtem jak Gidzila, vše vypadá realisticky, stejně jako ničím nenafouknuta hlavní zápletka a děj. Za mě pecka hl. pokud vám do okna mlátí dešťové kapky.