Pohádka pohádek (2015)

Osobne som sa dosť nudil milá rozprávka určite nie pre deti. Každý z troch príbehov bol niečím zaujímavým , ale nie natoľko , aby to potiahlo 2 hodiny. A tie zbytočne prehnané scény , kde sa prakticky nič nedialo tomu moc nepomohli.

Sběratel kostí (1999)

Reči typu hneď som vedel , že kto je vrah sú úplná demencia , ktorú nechápem ako môžete vypustiť z papulky..vrah sa tam zjavil 2x úplne nič k veci nedal najavo či už slovom , alebo telom. Preto na konci asiže mal ten svoj vrahounsky monológ ala teraz vám poviem ,,evil plan a zabijem vás,, Držalo si to tajomno do poslednej chvíle myslím , že film sa nesie na rovnakej vlne ako Zberateľ bozkov. Je to môj obľúbený žáner a toto nebolo žiadnym sklamaním.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Neviem ako vy , ale zrovna tento diel vo mne nevyvolal absolútne nič. Prišlo mi to navyše príliš ,,gíčové,, A tak čo malé deti budú spokojné ..slabý priemer

Lhář, lhář (1997)

Ale jó nebolo to ani moc uletené ani suché. Taktiež scenárovo ma to bavilo tie trapasy hlavne v jeho práci boli k puknutiu niekedy taká dobrá ,,one man show,, , ktorá zarobila až nad očakávania.

Agent WC 40 (1996)

Hodnotiť takéto filmy je ťažké hold ak ma niekto zmysel pre humor úplne iným smerom (prípadne ho nemá) tak to dopadne 1 prípadne žiadnou hviezdou. Mňa osobne toto pobavilo , malo to samozrejme pár hluchých miest , ale paródia je podľa mňa veľmi ťažký žáner totižto strašne rýchlo sa dá skĺznuť do trápnosti tu jej nebolo až tak veľa , aby sa to mohlo označiť prepadákom. 3*

Miluj souseda svého (2014)

K-kaktuss --- né Kokot desnej kokot ! Strašne ma bavil Bill Murray celý čas som doslova žral jeho výkon + tie brepty , ktoré boli veľmi trefné a vkusné a záver bol už len podčiarknutím za super zážitkom , ktorý mam z tohoto filmu...Pri poriadnom sledovaní je to striedanie smiechu so slzami naozaj povedené 4*

Lupiči paní domácí (2004)

Film držia nad vodou len Hanks so starou pani , ale aspoň som sa pár krát zasmial keď už nič.

Vesnice (2004)

Veľmi ma zaujal začiatok filmu , kde sme sa rýchlo dostali do deja , bolo tam tajomno napätá atmosféra....Výborný Adrien Brody. Avšak ako náhle Luciusa dobodal film stratil všetko tu atmosféru zo začiatku a premenilo sa to z mysteriózneho thrilleru na romantickú báchorku , ktorá absolútne nebavila...ani pokus o napätie v Lese sa nevydaril. 3*

Moje máma vaří lépe než tvoje (2015) (pořad)

Toto je vrchol neprirodzenosti a bohužiaľ často až trápnosti. Hodnotenia kuchárov sú suché a zjemnené , zlatý Zdeněk Pohlreich ten tomu vedel dať náboj.

Sinister (2012)

Dobre natočený horror s ešte lepšou atmosférou bohužiaľ , tak predvídateľný až to miestami pekne nebolo