Bnei Aruba (2013) (seriál)

1. sezóna - zase tak nedejte na hodnocení uživatele "Eluin", protože první řada si rozhodně zaslouží 4 hvězdičky. Má to spád, žádný zbytečný balast a těch nelogičností tam rozhodně moc není. Rozhodně to hravě strčí do kapsy veškerou současnou českou seriálovou produkci na komečních televizích. A z mého pohledu tam osoba premiéra hraje podružnou roli, protože je to příběh o rodině/nách. Jsem zvědavý na 2. řadu až k tomu budou české titulky. 80%/Update únor 2021 - 2. sezóna - to už je trochu něco jiného, tady už se, z mého pohledu, tvůrci nedokázali shodnout o čem to má vlastně být a místy je to roztahané do všech stran, dost vaty. Přitom je to docela škoda, stačilo některé postavy vynechat, ořezat na 8-10 dílů. 50-60%. Nicméně dvě hvězdičky je čirý nesmysl.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Nesdíllím všeobecné nadšení, ale dlouho (až do epizody 6) jsem si říkal, že to jsou poctivé a přesvědčivé 4 hvězdičky, spletl jsem se.

Dámský gambit - Odročení (2020) (epizoda)

Tohle jako mělo být co? Tak šikmá plocha? Vylhané a trapné do morku kosti, včetně hereckého projevu hlavní představitelky..

Velký lov (2020) (seriál)

1. sezóna - V absolutní většině dílů je to jako na houpačce, tuhle trefný šťouchanec, tam zase banalita, pak nesmysl, pak chvilku pokus o vyprávění nějakého příběhu. Ale nepřišlo mi, že by prvních pár dílů mělo nějaký super potenciál a pak to šlo dolů. / 2. sezóna - bohužel o kus dolů, a s ohledem na poslední díl - 15%

Třetí den (2020) (seriál)

Tak tady byl někdo pořádně zfetovanej, když to psal. Kdybych to měl všechno popisovat, tak nezbude než spoilerovat. Taková ta rádoby okultně-starozákonní-lsd-keltská-horor atmosféra by ani nevadila, ale mělo by to mít nějaký smysluplný řád vyprávění, ale to seriál nemá.

Komisař Montalbano (1999) (seriál)

Cca od 7 sezóny to jde hodně dolů a 9 sezóna je opravdu velmi špatná, ale tohle je prostě moje srdcovka, takže mé celkové hodnocení neberte jako bernou minci. Parádní český dabing. /Update 2022 - tak 10 a 11 sezóna zase zpět na své stabilní úrovni cca 75%