Nebezpečná metoda (2011)

Slučných 70%, ale podstat záběrů na bradavky Keiry Knightley mi uniká.

Neklid (2011)

Jednou větou - zpackaný scénář. Za víc slov film nestojí.

Poupata (2011)

Pokud tenhle kousek má být nejlepší film roku 2011, tak opravdu nevím. Nicméně ve srovnání s ostatními jistě vyčnívá.

Růžena (2011)

Další zajímavý polský film. Rozhodně mi nepřijde samoúčelně brutální. Ta doba prostě byla brutální. Jako pozitivní vidím, že pro orientaci v příběhu není třeba znalost polské reality let 1945-1955. Příběh je přenositelný, ačkoliv "naše" Sudety jsou přeci jen o několik tisíc kilometrů blíže na západ. Jen ten konec... 90%

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Za ten film by měli někoho zavřít. Minimálně toho, kdo pustil peníze z veřejných prostředků.

Scott and Bailey (2011) (seriál)

Konverzační vtipné britkrimi, které si na nic nehraje. 1. sezóna - 80%, 2. sezóna - 80%, 3.sezóna - 75%, 4.sezóna - 75%, 5.sezóna - 70%.

Silk (2011) (seriál)

1.série - 75%, 2.série - 80%, 3.série - 90%, málokdy vídaná zvyšující se kvalika s každou řadou.

Smrt v ráji (2011) (seriál)

1. a 2.série - vtipné, neotřelé a zábavné.- 85%/ 12.5.2014 - 3. série bohužel už jen těží z původního a přináší jen relativně násilnou změnu vyšetřujícího detektiva. Ale jinak skvělý PR na návštěvu Karibiku v zimním období, kdy je také seriál premiérově vysílán. Celkově tudíž velmi slabé čtyři hvězdičky./Update 2015 - bohužel za 4.sérii musím s hvězdou dolů na průměr./Update 2018 - 5. a 6. a 7 série je v porovnání s 1 a 2 vyloženě trapná.- 30%

Strom života (2011)

Skvělá práce s dětskými herci.