Prolhaní (2017) (seriál)

Tak po takovém úvodu (1. díl) vůbec nemám chuť ve sledování pokračovat. Velmi velmi nudné, resp. dějově zatím převídatelné a herecké výkony slabé. V žádném ohledu "poutavý a napínavý thriller", jak tvrdí reklamní úvodník od HBO. Navíc tu vidím, že se plánuje 2. série...Dodíváno k prstem na převíjení kupředu a na rozdíl od sluníčka si nemyslím, že ukončení první série bylo nějaké náhlé. Joanne Froggatt typově na roli sedí, ale herecky na to absolutně nemá, na rozdíl od Ioana Gruffudda.

Prolhaní - The Date (2017) (epizoda)

Tak po takovém úvodu vůbec nemám chuť ve sledování pokračovat. Velmi velmi nudné, resp. dějově zatím převídatelné a herecké výkony slabé. V žádném ohledu "poutavý a napínavý thriller", jak tvrdí reklamní úvodník od HBO.

Komplicové (2012) (seriál)

4 epizoda je jasný scénáristický odpad.

Westworld - Dveře (2018) (série)

Ke komentáři uživatele "gudaulin" podstatě nemám co dodat. Naprosto souhlasím. A jen bych doplnil, že "nahotu" 1.sezóny nahradil růst bezúčelného násilí.

Prezident Blaník (2018)

Souhlasím s uživatelem "Radek99". Spíš je otázka, zda při takovém hodnocení to nemají být spíše dvě hvězdičky.

Vražda v Orient expresu (2017)

Výtek je mnoho. Ta nejzásadnější jsou dialogy (originální), což mi zrovna u Kennetha Branagha přijde příšerné.

Sněhulák (2017)

Obsazení je opravdu velmi zajímavé, ale možná už tam začíná ta chyba. Raději bych neznámé severské herce, jejich rodný jazyk a formu TV minisérie.