• Krátkometrážní

Sovákoviny (2001) (pořad)

Trochu přebujelá a prkenná pocta velkému českému herci.Štěpnička se snaží o stošest,ale prihody nevyzni ani vtipně,ani komicky a cely přitom pekelně rudne.Smutné a nedůstojné.

Vanilkové nebe (2001)

Fantazijní zbytečně natahovaná holywoodská psychologická rozprávka se špatně napsanými postavami.Skoro jsem to pochopil:)

Yago, syn džungle (2001) (seriál)

Kvůli této kvalitce apeluji na zavedení ještě jednoho hodnocení.Tohle si odpad prostě nezaslouží.

Zoolander (2001)

Ujetá a netradiční komedie plná bláznivých,leč opravdu zábavných kousků s neodolatelnou dvojicí Ben+Owen.

Americké psycho (2000)

Jsem asi zvrácený člověk,ale Americké Psycho vnímám jako jeden z nejzajímavějších a nejvtipnějších filmů co jsem kdy viděl.Absurdita,obcénost,povrchnost,arogance to vše je Americké Psycho.Neuvěřitelný Christian Bale,to vše je Americké Psycho.Amerika,to je Americké Psycho."Musím vrátit Videokazety!"

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Jednoduše geniální seriál,ale s třetí řadou už pomalu docházejí nápady.

Křupan (2000)

Příjemná komedie,nic víc,nic míň.

MTV Cribs (2000) (pořad)

Dokonalý americký produkt při jehož sledování si člověk uvědomí jaký vlastně je.90% závist, 9% nezájem a ten zbytek sympatie.

Nejlepší vánoční dárek (2000) (TV film)

Příjemná vánoční komedie se skvělou dvojící elfů,ale i když trochu nudným Santou.

Oběti - Znásilnění (2000) (epizoda)

Na české poměry drsný,ale velmi zajímavý film,který nejen vystihuje dramatické situace(znasilnění,ale i život po této události),ale dává nám možnost probudit v nás city a porozumění,protože jak by řekl klasik "Může se to stát i vám".