V hlavě (2015)

Tu nětřa žadnych slov. Moc fajny a vymakany animak. Koněčně vim, gdě se mi stracaju fšecki spominki. Do černe ďury. Dobře sem se bavil. Poctive štyry hvězdy, spiš štyry a pul.

Můj vědecký projekt (1985)

Majku, zrob cosi orginalniho, pravi Bob. Na vrakovišču ma každa věc sfuj přiběch. Tež dobre misto na rande. Majk najdě bednu a otfira ju. Co to muže byť? Jaksi zvlaštni přistroj. Majk něvaha a zebere ho. Ukaže ho Bobovi a ten pravi, že to robi časoprostorovu smyčku. Citi nekoněčno a zmizi. Smyčka se rošiřuje. Scena ze saurem je vypatlana kravina, jak i zbytek filma.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Vinci, kniha existuje, pravi prezydent. XY234786 a ešče 3794. A Vinci, bacha na to, buděš obviněny z unosa prezydenta. A ečše cosi Vinci, prohlidni se stranu 47. Je třa zrobiť bezmračny dešč. Vincek strka ruku do ďury. Olej hoři, voda opadně a pohled na zlate město je uchvatny. A teraz fšecy do kanala. Važeni přatele, povim vam, že sem v tym filmu uvěřil fšeckemu. Fšeckemu kromě jedne maličkosti. Gdě zebrali takeho hodneho a spravedliveho prezydenta. To něchapu.

Colombiana (2011) odpad!

Něvim, čemu se musja fšeci bili posrať, gdyž im mlada černa hodi na stul šavlu. A že su posrani před fšeckimi černymi. Faktycki něvim.

Zabijáci (2014)

Kadlik musi připad něščasneho byvaleho policajta vyřešiť. Tfrda nakladačka. Hleda se divoka Kimi. Kadlik ju najdě a pravi že ji žadny nic nězrobi. Tak jednoduche to fšak něbudě. Ma proti sebe hajzly, keři se ničeho něščiti. Kimi to fšak vyřeši po sfoimu. Fajna dedektyfka.

Devět životů (2004) odpad!

Vydržel sem se divať do sceny, gdyž poliš střelil do cisterny na mostě a ten černy něsmrtelny chlapik vylez bez škrabanečka z kanala. Tuž cypa ze sebe robiť neněcham. Na srački se divať němusim.

Captain America: První Avenger (2011)

Vyžle se pta, proč ja? To je zasadni otaska. Stif už něchce hrať tajtrlika. Postupi experyment a stava se z něho chlap jak hora. Tuž idě bojovať za spravedlnosť. Spočatku dobre no postupně se s teho stava taka srandovni přihlupla cyparna. Se divim Lee Jonesovi, že zebral rolu v taki kravině.

Sviňák (2013)

Oběť je japonski synek kolem dvacitki. Maš hubu jak šmrgelpapir. Pry ušukal kravu k smrti. Skoroinspektor Brus, kery to ma vyšetřiť je fakt dobry magor. Život je hra, bejby. Fšeci si musja vyfotiť sfoje nadobičko. Šef pravi Brusovi, že vyšetřovať teraz budě Amanda, be je ostuda policyje. Amanda pravi Brusovi, že je sliski maly ubožak a že ju otpuzuje. Život je hra. Tak se mi fakt při te špině zvednul adrenalin.

Temné nebe (2013)

Šedivacy tu byli a su. Robja někerym luďam z života peklo. Je třa s nimi bojovať, no nima to lechke. Maju fantastycke schopnosti. Luďam daju za ucho implantat a možu ich ovlatať. Baretovi su v dupě, bo robja fšecko možne, no šedivacy im stejnak uněsu staršiho synka. Ja myslel, že uněsu mladšiho, to mě režyser dostal. Koněc dobry, fšecko dobre tu něplati. Dal sem o jednu vic, než sem chtěl, za nadherneho vlčaka.