Život po životě (2010)

Na začátku jsem si říkal že jsem asi pustil jiný film :) Pak už jsem se dostal do obrazu a po tom svižném úvodu jsem se těšil na pokračování. Bohužel nepřišlo.. Na každých zajímavých 10 min filmu přišlo potom dalších 30 min nudy. Myslím že s tímhle tématem šlo natočit mnohem lepší film.

Na jezeře (2013) (seriál)

Hodně zajímavé, temné, super lokace. Asi by se ze sedmi dílů dalo ubrat na pět (linie nahých šedesátnict v Ráji a prakticky v každém díle trochu toho sexíku). Dali jsme celou sérii, s přestávkou na spaní, za den a půl ;)

Švadlena (2015)

To takhle jeden večer nevíte co.. A co třeba tady ta Švadlena? No dobrá, dle obsahu moc nevím co čekat a pouštím.. No a velice příjemné překvapení. Svižný děj, bavilo od začátku do konce. Skvěle kostýmově a Kate, i když už jsou léta trochu znát, je prostě perfektní. Nečekal jsem nic, dostal jsem hodně.

Teorie tygra (2016)

No řekl bych, nenadchne - neurazí. Spíše do TV než do kina, ale bylo příjemně strávené odpoledne. Trošku mi vadilo že někdy se to hnalo až ad absurdum - nechat se zavřít do blázince jen abych měl pokoj od manželky? A jen tak bohorovně mávnout nad tím že mi manželka zahnula a čeká dítě s někým úplně jiným..? Nu což.. Film pobavil, což byl jeho účel, ale na 4* to prostě podle mě není. Takže lepší 3*.

Samotáři (2000)

Když se mě někdo zeptá na 10 nejlepších našich filmů od revoluce, tak Samotáři v té desítce už budou mít navždy místo.

Stop Making Sense (1984)

Neskutečný nářez, povinost pro každého fandu Talking Heads.

Vinyl (2016) (seriál)

Tak nedřív straaaašné těšení, teď už jen utěšování že to bude určitě lepší.. Úvodní díl navnadil, ale u pátého už se trochu nudíme.. Dějová linie, ohledně vydavatelství je dobrá. Kapely, kluby a vše co se děje v té době v New Yorku super. Dějová linie ohledně vraždy mi přijde zbytečná. Taky mě zatím nepřesvědčila Olivia Wilde, na jejím místě bych si asi dokázal představit jinou herečku.. takže než to bude lepší změna ze 4* na 3* .. No a teď už víme že lepší to nebylo a nebude..

Divočina (2014)

Úplný souhlas s komentářem uživatele Illy. Jen mi to přišlo ještě o špetku hnusnější než jemu. Chápu, je to životopisné a tak to bylo a blablabla, naopak nechápu že to někdo potřeboval natočit. Reese se na tom určitě nadřela, ale pokud jsem někdy nefandil hlavnímu hrdinovi/hrdince, bylo to tady..

Terminátor (1984)

Tak tady není o čem. Legenda. Každý fanda sci fi musí vidět. Dnes už ty triky tak nepůsobí, ale i tak je to super pokoukání.

Statečné srdce (1995)

Tak já vím že dneska už to asi tolik lidí k telce nenatáhne, ale v dobách premiéry... Mno, v kině jsem na tom byl myslím asi 12x, pak jsem na to nepočítano koukal v bedně a stále je to pro mě filmová bomba. A pořád mu fandím a pořád řvu FREEEDOOOM.