Johny_fork

homepage
ICQ: 432-453-782

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 7.8.2017  21:35

Předchozí díly mě bavili víc, ale pořád je to šílenost, která je tak pitomá, až z ní nemůžu odtrhnout oči. Statham a scéna s kojence, pecka:).

• 4.6.2017  20:31
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Tuto minisérii budu doporučovat při mnoha filmových debatách u piva a to zejména pro její autenticitu. Strašně mi bavilo prožívat celý příběh z pohledu hlavního hrdiny do takových detailů jako je převoz do věznice, příjem, konflikty z vězni a to celé na pozadí skvěle vypointované kriminální zápletky. Důvod proč nedávám plné hodnocení je vleklost některých dílů z první poloviny a naopak kompletní rozuzlení v díle posledním.

• 4.6.2017  20:25
    Zilionáři (2016)

Zilionáři se prezentují stylem humoru, který osobně miluji. Zach Galifianakis hraje přesně ten typ role, pro který se narodil a já se uchychtával prakticky v každé jeho scéně. Dementní zápletka (inspirovaná skutečnou událostí) a ostatní šílené postavičky utváří komedii, kterou jsem ochotný někdy v létě promítat na stodolu.

• 20.4.2017  21:49
    Narcos (TV seriál) (2015)

"Plata o Plomo"? Velkolepé zpracování Eskobarova příběhu. Nádherné záběry, dokonale vybrané lokace. Hodně oceňuji angažmá latinskoamerických herců a volbu španělštiny jako ústředního jazyka. Po celou první sérii mě seriál držel v neskutečném napětí a trvalém údivu, že se nejedná o fikci, ale skutečnou etapu kolumbijských dějin. Bohužel ve druhé sérii je znát, že zvolit 10 epizod stejně jako v první sérii byla chyba. Kdyby poslední 4 epizody byly shrnuty do jedné, hodnocení by bylo absolutní.

• 5.3.2017  11:01
    Pasažéři (2016)

Příběh lidského osamění na nekonečné cestě vesmírem rozhodně není originální námět. Trošku jsem se bál, že to bude jeden z těch filmů, kde je celý děj odhalen v prvních pěti minutách a člověk jen čeká, až to skončí. Naštěstí tohle Pasažérů neplatí. Děj je dobře vypointovaný, nasnímané je to taky pěkně, navíc Chris Pratt a Jennifer Lawrence byla moc dobrá volba.

• 5.3.2017  10:54

Konečně někdo našel způsob, jak dokonale využít potenciál hereckého výrazu Bena Afflecka - obsadit ho do role chladnokrevného vraždícího autistického účetního! Zní to šíleně, ale u mě to fungovalo maximálně. Jediné co bych snímku vytkl, je možná překombinovanost děje, ale vše jednoduše vynahrazuje fakt, že to celé graduje jak hovado, od přemýšlivého úvodu ke krutoakčnímu finále.

• 5.3.2017  10:48

Asi jsem pořád v pubertě a přesto, že to není úplně dokonalé, tak je to celkem hlína a myslím, že bychom si podobně pozitivních a náladu zlepšujících blbin měli vážit, protože je jich jak šafránu.

• 5.3.2017  10:44
    Spojenci (2016)

Přiznám se, že jsem stále ještě neviděl původní Casablancu, ale možná je to nakonec dobře, protože jsem dopředu neznal zápletku. Hodnocení bude velmi jednoduché, Robert Zemeckis natočil nádherný, výpravný, vizuálně podmanivý a dojemný snímek. Brat Pitt a Marion Cotillard byla skvělá volba.

• 18.2.2017  19:44

Hodně mě bavil ten pohled na Ameriku, která se neukazuje. Skvěle úchylný Shia LaBeouf. Nezávislá atmosféra. Ovšem umění je i včas skončit. Tohle není materiál na dvě a pul hodiny.

• 19.12.2016  15:27
    Obr Dobr (2016)

Steven Spielberg mě strhujícím způsobem uklimbal k pěknému odpolednímu šlofíku.

• 11.12.2016  15:54
    Příchozí (2016)

Villeneuve je pro mě jeden z nejzajímavějších současný režisérů. Příchozí je vizuálně působivý, atmosférický film, který neútočí akcí, ale myšlenkou.

• 11.12.2016  15:51

Tak tohle mi chutnalo.. Hrubozrnný humor a našlapaný děj. Hill a Teller jsou duo, které se pro tuhle ujetou kapitolu historie perfektně hodí. Zejména Hill je ve své slizké roli prostě dokonalý.

• 20.11.2016  23:53

Úplně si představuju Simona Pegga jak se debilně uchychtává, když ho napadne do scénáře zařadit pasáž, ve které klasický rock kosí emzáky:). Star trek je bezbřehá dobrodružná jízda, která nepostrádá napětí a humor, to chceme.

• 20.11.2016  23:41

Totální sračka, bez hlavy a paty, která zabíjí vše nadějné a originální z prvního dílu. Jako chápu, že někdo dotáčí nějakou sérii jenom kvůli penězům, ale to neznamená, že scénář musí být nutně napsán tužkou čouhající ze scénáristovi prdele. Snažit se pochopit konání jednotlivých postav a hledat v ději nějaký hlubší smysl, by mohlo být nebezpečné, hlavně pro vaše náctileté děti.

• 20.11.2016  23:37

Přes mírné zklamání jsem to ustál s povzdechem, že první Hunger Games byli zřejmě výjimkou, která potvrzuje pravidlo.

• 20.11.2016  23:19
    Stážisti (2013)

Příjemná nenáročná komedie, která není úplně debilní. Mně to na nedělní odpoledne určitě stačí. Musíte teda brát s nadhledem fakt, že se jedná o celovečerní reklamu na google.

• 20.11.2016  23:15
    Infiltrátor (2016)

Poctivá krimi s charismatickým hlavním hrdinou, jež má navíc téměř dokumentární hodnotu a daří se jí zachytit atmosféru doby, ve které se odehrává. Takové filmy mám rád.

• 20.11.2016  23:11

Silné emoce jsou úspěšně přenášeny na diváka, který je doslova koupán v beznaději. Bohužel jinak nelze říct, že by se jednalo o film, který by byl nějak vystaven, postupoval v ději a dával nějaký hlubší smysl, přestože si na to hraje:). Jinými slovy, neodnesl jsem si hluboké myšlenky, ale pouze depku.

• 10.11.2016  20:26

Kvalit Vítězů a porařených to nedosahuje. Nicméně pozorovat Willa Smithse v rolích podobných kladných hrdinů je zkrátka radost. Souboj jedince proti korporaci je stále aktuálnější téma.

• 10.11.2016  20:22

Nemohu se zbavit dojmu, že jde o spatlaninu všech možných žánrů, jiných filmů. Navíc je na snímku docela vidět nižší rozpočet.

• 10.11.2016  20:19
    Metro Manila (2013)

Rodilý Filipíňan na to bude mít možná jiný názor, ale já jsem si užil autentický příběh drsného života v zemi třetího světa, kde samozřejmosti našeho světa zkrátka neexistují. Příběh skvěle graduje, drží diváka v napětí a nabízí smysluplné vyvrcholení.

• 10.11.2016  20:11
    Deadpool (2016)

Nakonec průměr. Neříkam, že Deadpool nebaví, to jak komentuje veškeré dění na plátně, a to i po skončení snímku, mi bavilo a ve světě komixových adaptací je to pro mě vítaná inovace. Nicméně prostě to musím srovnávat s Kick Assem, a tomu se to nehrabe ani po kotníky.

• 24.10.2016  09:46
    Anthropoid (2016)

Američané udělali Čechům neuvěřitelnou službu. Natočili film, který velmi autenticky zachycuje kapitolu českých dějin, která nám připomíná, že máme být na co hrdí. Že bychom si měli vážit mírové doby, ve které teď žijeme. Řemeslně precizně zpracované dílo. Scény z mučení a především závěrečná scéna v kostele způsobily, že Anthropoid u mě kandiduje na film roku.

• 24.10.2016  09:40
    Teorie tygra (2016)

Pořád ještě umíme točit skvělé filmy. Teorie tygra je hrubozrná komedie, která si nebere servítky. Vynikající Bartoška ve své roli zcela autenticky zhmotňuje touhu muže nenechat se "domestikovat" a zachovat si koule.

• 24.10.2016  09:33
    8-Ball (2013)

Nechutný film, z kterého se vám chce místy zvracet. Nenechte splést, tohle není negativní hodnocení. Dlouho jsem neviděl tak dobře vyjádřenou drogovou destrukci. Autentické herecké výkony, kvalitní režie, akorát na to nekoukejte před spaním.

• 23.10.2016  14:01

Velmi slušné pokračování dokonalého prvního dílu. Technicky i dějově nadstandardní.

• 23.10.2016  13:11

Vorlovo lesní únik od reality jsem si velmi užil.

• 4.10.2016  21:12

Tohle je s prominutím sračka. Mám podezření, že Woody Alen sepsal celý scénář za jedno odpoledně někde v kavárně a tak nějak z recese.

• 4.10.2016  21:07

Sorrentino mě skvěle vtáhnul do děje, záhadný Toni Servillo v hlavní roli exceluje. Bohužel skvěle připravená partie v závěru tak nějak vyšumí.

• 14.9.2016  22:02

Brutus, pivo, léto, Brutus.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36