Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (1 117)

plakát

Ruka zabiják (1999) 

Myslím, že dávám jednu hvězdičku za Jessicu Albu a druhou za The Offspring:).

plakát

Bio Ráj (1988) 

Pohodlně se usaďte a nechte se laskat. Když se film a život prolnou.

plakát

Sexuální výchova (2019) (TV seriál) 

Občas se objeví dílko, které rozzáří mé srdce. Tenhle upřímný, zábavný a magický seriál jsem přijmul se samozřejností a přirozeností..

plakát

Vikingové (2013) (TV seriál) 

Série s Ragnarem +1* .

plakát

Rambo: Poslední krev (2019) 

Akční film z 80. let patří i do roku 2020! Postava Ramba na mě pořád funguje. Úvod je stylovej, Rambo si prožívá svůj utěšený post-traumatický syndrom na ranči, skoro v rodinném prostředí. Když se to zvrtne, tak příběh začne trošku pokulhávat v logice. Ale ruku na srdce, to nikdo z nás řešit nebude. Ale co se řešit bude, je závěr, který neodpovídá předchozímu napětí. Je na můj vkus příliš uspěchaný a negraduje způsobem, jakým bych si to vychutnal ještě mnohem více.

plakát

Příliš vzdálený most (1977) 

Epický válečný velkofilm s největšími hereckými osobnostmi své doby. Oceňuji i dokumentární hodnotu - udělal jsem si ucelený obrázek o operaci Market Garden. Líbila se mi kombinace pohledu z válečného pole i z generálního štábu. Jednotlivé pasáže jsou skvěle nafilmované, napínavé. Důvodem pro průměrné hodnocení je přílišná rozvleklost a napojení několika operací do tříhodinové stopáže. Nevím jestli jsem jenom neměl den, ale už jsem to dokoukal jenom z povinnosti.

plakát

Duna (1984) 

Znáte ten typ nadčasovým filmů, které ani po 50. letech nezestárnou? Tak Duna není ten případ:). Zub času je zde ohromně vidět a je to vlastně vcelku zábavné. Ze začátku mi to moc nebavilo kvůli přemíře postav, nakonec si mě ale příběh získal na svojí stranu. Duna je taková hezká epická sci-fi pohádka. Minimálně kvůli podpisu Davida Lynche stále stojí za shlédnutí.

plakát

Bez věcí nad věcí (2018) 

Aktuální námět, povedený úvod do filmu, zábavné ústřední duo. Bohužel se ale režisér nevyvaroval zbytečné marxistické agitce. Zároveň tempo postupně uvadá.

plakát

Snowden (2016) 

Slušný špionážní film. Bohužel je to celé dost čitelné a bez invence.

Reklama

Reklama