Prostřeno! (2010) (pořad)

Pozor na to, tohle je držák. Kolik let už to vysílaj, furt se tam lidi hlásej, furt se na to lidi dívaj, furt se tím a o tom lidi bavěj.

Prokletý ostrov (2010)

Film, který jsem viděl už několikrát a je pro mě pořád mimořádně zneklidňující. Určitě i proto, že si upřímně řečeno pořád nejsem jistej pointou.

Štíty království českého (2008) (seriál)

Durdík je týpek, co má vždycky v kapse ušmudlaný bundy nějakou báječnou pikantérii.

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Dneska jsem viděl tak zajímavej díl o DC 10, že uděluji nekriticky vysoké hodnocení:)

...a bude hůř (2007)

Máničky a jejich písničky na mě nikdy moc nefungovaly. Takže nad touhle subkulturou se rozhodně nerozplývám. Nicméně film se ukoukat dá. Dokonce ho považuju za svým způsobem cenný, navzdory místy dosti řvavé plakátovosti.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Dívám se rád, asi kvůli atmosféře. Už i některý postavy jsem si oblíbil. Ne, proboha, Krajča tím fakt nemyslím. Horoskopické vložky nefungujou, brzděj, i když chápu, že poskytujou ten kýžený leitmotiv. Každopádně je to pro mě dobře koukatelná česká krimi, a to dovedu ocenit.

DoktorKA (2014) (pořad)

To je teda hodně hraný, tohleto. Špetku tý opravdovosti a spontánnosti by to chtělo.

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Tenhle díl mě moc neba, líbí se mi jen úvodní písnička a holky, co choděj v plavkách i do skal.

Nadějný rok (2011)

Tváří se to, že to je ptácích, a přitom je to hlavně velmi lidské. A to se mi líbí.