Povinně nezadaný (2010)

Schématická pohádka, která dává naději obyčejným holkám s trochu větším zadkem a nedokonalým chrupem, že taky najdou svýho prince. A podržte se, je to pohádka milá, zábavná a místy vtipná. Dívalo se mi na ni hezky, nikdo tam nikoho nezabíjel, všechno dobře dopadlo a já byl z toho harmonizován.

96 hodin: Odplata (2012)

Zbytečně moc keců, mouder, marných pokusů o psychologii postav. Ale nakonec jim nařeže, takže dobrý.

Strach má velké oči (1980) (TV film)

Ze studiových pohádek je tahle moje asi nejoblíbenější. Oceňuji nápad, vtip, hravost, Janžurovou, Havelku i všechny další herce, to že se hlavní dvojice jmenuje Magi a Bujón, sebeprezentační říkanku Divobije a spoustu dalších drobností. A pamatuji si, že v dětství jsem kvůli této pohádce hrozně přemýšlel, jak asi chutná želví nebo račí polévka.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Cokoli je Dracula, to se snažím vidět. A často to bejvaj vopravdu ptákoviny. Vlastně většinou. Tohle je taky ptákovina, ale pobaví a není dlouhá. Kdy jsem naposledy viděl film, kterej měl fakt hodinu a půl? Navíc tu ti islamisti dostanou pěkně na prdel, což taky není špatný. Bonus: Vyloženě se mi líbila postava zloducha v jeskyni.

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Tato show má pro mě jen jediný půvab. A to je Ivetčin postoj. Myslím to, jak je Ivetka ve studiu fyzicky situována, aby si někdo náhodou nemyslel, že mi jde o nějaký morální postoj. Když se mi to zdaří, rád se pořadu vyhnu. Je modelově omšelý a nepůvodní ( navzdory tomu Ivetka ráda vypráví jak to šikulka hezky sama vymyslela) a že bych podle něj měl jet na výlet, to si snad ze mě někdo dělá srandu.

Bílá smrt (2009)

Když jsem se na to díval, venku hrozně foukalo. Takže jsem měl kino skoro všemi smysly. Navíc Katka je pohledná a hezky seká cepínem.

Čert ví proč (2003)

Poetické a příjemné dílko s nádherně androgynním Luciferem. Hvězda navíc za krásnou princeznu,

Notting Hill (1999)

Romanťárna, jak má být, řekl bych, že správně namíchaná.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Kdo má voči, vidí, že to je dobrý. Timková je ve skutečnosti mnohem hezčí, tady jí to nějak neslušelo. Zato kocouři Kramár a Nárožný jsou k zulíbání. A Lexa lítá.