Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

První půlka katastrofa, druhá lepší průměr. Obi-wan by si zasloužil něco víc, ale tohle je víc Disney než Star Wars. Mělo by to být naopak.

Hranice (2022) (TV film)

Byl hrozný tento stát

Arcane (2021) (seriál)

K LOLku mám blízko a animace je skvělá, ovšem stavět děj na zbytečném násilí mě unavuje. Příště prosím více propracovat příběh, přestat zmateně přeskakovat a ubrat zbytečné šarvátky.

Ochránce - Hidžáb (2021) (epizoda)

Za mě nejlepší ukázka fungování českého školství a české mentality. V Českém školství jde o to zapadnout, poslouchat autoritu a moc nediskutovat. Hlavně odpovídat přesně na předem připravené otázky. Individualita se moc nenosí. Myslím že trochu více individuality by tady v tom zatuchlém rybníčku prospělo. Samozřejmě nechci obhajovat druhý extrém anarchie. Ještě přidám vlastní historku. Když jsem byl na střední, měl jsem oblíbenou kšiltovku, kterou jsem miloval. Moc jsem nechápal proč ji nemůžu nosit i ve třídě. Na angličtinu jsme měli rodilou mluvčí (myslel jsem že bude víc free než zkostnatělí Češi). Nechal jsem si čapku na hlavě a když mě viděla při příchodu do třídy řekla Nice cap. Měl jsem velkou radost, že to řekla a tak jsem řekl Thank you. Načež moji spolužáci vyprskli smíchy, protože to myslela ironicky. Nebo ne? :)

Duna (2021)

Vizuální a castingová lahůdka, kterou člověk musí vidět v kině s velkým plátnem a    s dunícím zvukem. Škoda že příběhová linka my přijde nedodělaná a emočně je to  trošku chladné. I tak jsem spokojen, protože tenhle příběh mám opravdu rád.

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Na zmíněný ústav jsem chodil a nevzpomínám v dobrém. Nepřekvapuje mě co se tam přihodilo :)

Vzplanutí (2018)

Příběh se my moc nelíbil a proto průměrné hodnocení. Ovšem často si vzpomenu na Benův úsměv a začnu se taky usmívat, protože Benovo přijetí sebe sama je zarážející.