Zvětšenina (1966)

Na poprve za 3*. Nevim, nejak me to nechytlo a porad jsem odbihal k jinym aktivitam. Par vytecnych scen, ale co se celku tyce, jsem jaksi nepochopil "vo co go".

Transformers (2007)

Ukazkový blockbuster, ktery by mel byt ve vsech ucebnicich filmografie. Efekty dechberouci az se nechce verit ze to stalo "jen" 150milionu. Jen to vtipne, hrave a misty i napinave a hlavne, hlavne u toho nemusite premyslet, coz je v tomhle vedru super.

Horší už to nebude (2006)

Zase nekdo pri nataceni filmu premyslel a to je jenom dobre. Nemam co vytknout, snad jen ten konec filmu, a s nim i ta knizka mela dopadnout, tak jak bylo puvodne zamysleno. Jak rekl prof. Hilbert, bylo by to tak nejlepsi.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

To je tak kdyz cekam neco vic a ono to neprijde. I tak je to slusne, ale vizualni stranka neni vsechno a o te zredene akci ani nemluve.

Prázdniny pana Beana (2007)

Dejte tam 300 ... ustupte ... pal ... tuuuuuuuuuu ... nene, pan Bean je uz opravdu mrtvy a tyhle mrtvolne tiky jsou zcela zbytecne.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Druhy, ktery je pro me daleko lepsi nez ten prvni, to se moc casto nestava. Proste bomba postapokalypticka akcni podivana.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

No to si snad ty dva predchazejici dily ani nezaslouzi. Spatny Connor, spatny protivnik, spatny scenar. Cely je to spatny. Stezi se to vysplhalo na ty tri hvezdicky.