Tvrdé palice (2008)

50% - Mimo jednu dvě scény a povedenou historku z války, jsem se prakticky nezasmál. Nezachránila to ani Renée Zellweger a už vůbec ne George Clooney. Jeden z filmů, který si už rozhodně nikdy nepustím. Leda snad omylem :)

Určitě, možná (2008)

Celkově to nebylo špatné, ale musím podotknout, že některé pasáže byli v celku nudné.

Útěk do divočiny (2007)

Po cca. půlce tohoto filmu, jsem si myslel, že to nebude zrovna vydařený filmový zážitek. Ovšem jak minuty ubíhaly, příběh filmu se mi dostával více a více pod kůži. Svůj podíl na tom samozřejmě mělo výborné celkové provedení filmu (kamera, herecké výkony atd...) a i skvělý soundtrack. Ihned po skončení filmu, jsem věděl, že tento snímek shlédnu s radostí ještě několikrát. Proto snad ani nemůžu udělit jiné hodnocení než *****.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

75% - Po výborné první sérii, následují série slabší. Pravda je, že si seriál mou pozornost udržel po celou dobu. Ovšem také je pravda, že Michael Scofield byl až příliš dokonalý.

Uvnitř tančím (2004)

Kvalitní film s netradičními hrdiny, které na 1 zvládli zahrát oba hlavní protagonisté. Dozajisté stojí tento snímek za zhlédnutí. Utkvěla mi v hlavě výborná hláška: "Jestli jsem vám snad někdy něco řekl, co vám ublížilo nebo vás to urazilo, tak jsem to tak .... myslel. " :) :)

Valkýra (2008)

70% - Čekal jsem víc. Zejména někteří herci mi tam prostě neseděli.

VALL-I (2008)

Pěkné animace celý film nezachrání. Wall-E byl sice roztomilý, ale to je asi tak vše. Příběh slabota.