V Bruggách (2008)

Hodnocení bude strohé. Dle mého názoru nic moc, ale pravda je, že zaručeně existujou tuny daleko horších filmů než tento.

Jericho (2006) (seriál)

Hodně zajímavý hlavní námět seriálu, ovšem jak se říká: "dalo by se z toho vytřískat víc". Docela jsem se těšil na druhou řadu, která původně vůbec neměla vzniknout, ale ani jsem ji nedokoukal. Druhá řada se mi zdála podle prvních dílů strašná.

Silverado (1985)

Solidní western. Akorát mi přislo, že hlavní hrdinové jsou prostě neprůstřelní. :) Nebo všichni ostatni stříleli slepejma.

Kung Fu Panda (2008)

Po prvních 20 minutách nudy, přišla zasloužená zábava. Na podívání dobrý, ale řekl bych, že existujou lepší animované filmy.

Ďáblova dílna (2007)

Velice zajímavý příběh, o kterém bych se rád dozvěděl více. Ovšem samotné zpracování filmu, by mohlo být lepší.

Persepolis (2007)

Animovaný film s kvalitním autobigrafickým příběhem, který mi alespoň trošku přiblížil, tehdejší vztahy na blízkém východě.

Čtyři minuty (2006)

Solidní snímek. Oceňuji hlavně začátek, konec a celkový výkon hlavní protagonistky. Nejsem žádný znalec z oboru hraní na piáno, ale nic podobného jsem dosud neslyšel ani neviděl (myslím tím oné 4 minuty).

Gympl (2007)

Nebylo to úplně špatné, ale většinu filmu jsem se nudil. Respektive, když mě to začínalo bavit, tak to přesně skončilo. :)

Určitě, možná (2008)

Celkově to nebylo špatné, ale musím podotknout, že některé pasáže byli v celku nudné.

Poslední sezona (2006) (seriál)

Na tento seriál jsem se docela těšil. O to víc jsem byl zklamaný, obzvláště hokejové scény působily opravdu dost trapně. Přidávám * za odvahu pustit se do z filmování nezvyklého a obtížného tématu.