• Krátkometrážní
  • Rodinný

Velikáni (2011)

Plus - trochu ulítlý, ale jinak dobrý námět, hudba, herci. Mínus - střih, chybějící konec.

Wereld van Ludovic, De (1993) (TV film)

Kromě romantiky vyniká film především hereckými výkony.

Daniel & Ana (2009)

Takové zvláštní. Nejdřív to vypadá, že jsou cíleně po nich, žádný náhodný výběr. Celá akce se zdá být prostředkem pro vydírání, protože takové video, jaké tam natočili, by k ničemu jinýmu ani být nemohlo. Ale pak nic a závěrečné titulky říkají, že jde o obecný problém nucení lidí k natáčení porna. Tvůrci si zřejmě dobře nepromysleli, co vlastně chtějí natočit.

Gisberta (2009)

Typická ukázka, kdy děti moc dobře ví, jaká mají práva, ale žádné povinnosti.

Sommerjubel (1986)

A co na to Ježíš? Vždyť nás stvořil... vtipné, ukázkové, milé :-)

Le Skylab (2011)

Téma dobré, herci skvělí, prostředí nádherné, jenže....špatně sestříháno, nedotažený scénář a hyperkorektní kamera, takže ve výsledku spíš slabší podprůměr. Škoda, Frantíci měli na víc.

Domov (2016) (studentský film)

Herecky v pohodě, ale mělo by to být o trochu delší, protože téma je dobré.

Plážoví povaleči (2017)

Film bez začátku a bez konce. Na téma dospívání a hledání se (ač tady se nikdo nehledá, to je jen přání tvůrců) jsou mnohem lepší filmy.

Sloní píseň (2014)

Čekal jsem trochu náročnější děj, na druhou stranu takto to aspoň může vidět více lidí. Hra mezi lékařem a pacientem není bůhvíjak velká, kulhá to především ve scénáři postavy Greena, který chvílema plácá takové nesmysly, které by nenapadly ani mě. Naopak Dolan jako vždy skvělý.