Pepa (2018)

Fakt jsem tomu chtěla dát šanci i přes to, že zde úřaduje Michal Suchánek, který je bez pochyb výborný komik a předpokládám, že i chytrý člověk, ale bohužel jeho hraní mi přijde prostě nedostačující a to i na úrovni české filmové scény. Co tím chtěl vlastně básník říci? Že průměrný muž Čech je neschopný podpantoflák, který se nechává ponižovat, doprošuje se sexu se svojí manželkou, nezasluhuje respekt svého potomka? Nebo to, že když se nám napoprvé život nevydaří, nebuďme smutní, protože se pak převtělíme do dítěte našeho kámoše? Děj se táhne, zbytečně se nafukuje a tak nějak nešťastně se snaží i vtipkovat. Film asi neurazí, ale k nedělnímu žehlení to určitě nepomůže...

Podvodník (2012)

Hodně silný psychologický dokumentární film, který mapuje život největšího podvodníka všech dob ve falšování identity a osud jedné rodiny, která se rozhodla přijmout cizince do svého života a považovat jej za nezvěstného syna/bratra. Jak to všechno nakonec dopadne? A kde je skutečný Nicholas Barclay a co se s ním stalo?

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Já tomu prostě nerozumím. One man show Soukupa plná nevtipných frází a buranského vulgarismu. Celou dobu koukáte jenom na jednoho člověka. Přemýšlela jsem, jestli náhodou současně nestojí i za kamerou. Náhle se objevila nějaká žena, tak jsem přemýšlela, jestli je to namaskovaný Soukup či nikoli. Hlášky v seriálu jsou strašně trapné, nedávají smysl a jde vidět, že to je výtvor neskutečného amatéra. Jako kdyby Soukup neměl kamarády, s kterými může pomlouvat vládu u piva, tak si vymyslí seriál, kde myšlenky ze své nemocné hlavy bude pouštět s pocitem, že ho někdo poslouchá... Je mi smutno, když se tohle může dostat do televize. Je mi smutno z toho, že nemocní lidé mohou být slavní a bohatí. KATASTROFA

Présumé coupable (2011)

Film natočen podle skutečné události Vás nenechá chladnými. Kdo má rád například film Hon nebo zná kauzu Kajínek, určitě bude tento film pro něho. Film byl pro mě uklidňující v tom, že ne jenom česká justice stojí úplně za hov*o. Tento snímek je silně emotivní, není ovšem přehnaně vyšperkovaný. Je to čistý realismus, který donutí nejednoho člověka nad lecčím přemýšlet.. Jak asi dopadne týpek, který je uvězněn na tři roky do vězení, několikrát se pokusí o sebevraždu, přijde o rodinu a nakonec vyplave na povrch, že obvinění vzešla z držky bláznivé špinavky?

Probuzení (2021) odpad!

Jedny z nejotravnejsich hereckych výkonu vůbec. Nesympaticti herci, nepropracovame charaktery, příběh strašný.

Prorok (2009)

Malik je negramot. Neumí číst ani psát. Nemá žádné vzdělání, vyrůstal v děcáku a celý jeho život do svých 19ti let nějak nedával smysl. V jeden krásný den se ocitne v lágru. Okamžitě poznává, že když se nepřizpůsobí, může mít problémy. Malik padne do oka jedné hlavě mafie a udělá si z něj posluhovače. Za drobnou službu pro tohohle mafianského staříka má Malik ochranu a může se po lágru volně pohybovat. Jeho postavení se umocňuje a jeho vliv roste i za hranicemi lágru. Zajímavý příběh o Arabovi, který se z nuly vypracoval na mafiánské zvíře. Nejvíc bych chtěla vypíchnout tu atmosféru. Film se natáčí téměř celý v base a vtáhne vás do děje. Jediný, co mě štvalo tak to, že jsem se vůbec nevyznala ve jménech členů všech různých mafií, které ve filmu figurovaly. Proto jsem pak vývoj a smysl měla docela dost zmatený... Asi by bylo vhodné ten film vidět vícekrát nebo nebejt úplně blbej...

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (seriál)

Vždycky jsem to oddalovala, protože jsem si myslela, že to bude stejný bullshit jako původní seriál. No, nenechte se mýlit. Salem je strašidelné monstrum, které se k Sabrině přidá po tajemném rituálu v lese, Dark Lord je odporný slintající kozel, který vraždí, lže a nabádá. Sabrininy tetičky jsou jedna větší psychopatka, než druhá a nesmí chybět Weird Sisters, které Sabrinu neustále šikanují, ale sem tam ji pomohou. Seriál je plný zvratů, dobrodružství a je nabytý opravdu skvělou atmosférou, která Vás pohltí hned v první epizodě. Ta herečka mi ze začátku fakt vadila, ale postupem času ji začnete mít rádi. Nejlepší postava - za mě - Lillith, matka démonů! - I love her. Zatím jsou dvě sérky, přála bych si, aby to mělo pokračování

Sex ve městě (2008)

Tenhle film (i seriál) může připadat spoustu lidem (převážně mužům) jako trapně kýčovitá záležitost. Já to ovšem považuji za skvělou oddychovku s parádní atmosférou. Po shlédnutí filmu mám vždycky nevysvětlitelně lepší náladu. Charaktery postav jsou krásně vymazlené tak, že si dokonce ošklivou Carrie oblíbíte.. Navíc jsem nadšená z pevného přátelství mezi ženskejma, snad každá ženská si přeje mít kámošku jako je Samantha.

Sinister (2012)

Jeden z těch lepších duchařských hororů, který se skutečně povedl. Neskutečně deprimující hudba, frustrující atmosféra, temné prostředí a záběry, při kterých jde mráz po zádech. Není to žádná extra lekačka. Film využívá potenciál, opírá se především o hlavní zdroj, což je PŘÍBĚH, který je svým způsobem originálně dobarvený detaily, na kterých v těchto stereotypních tématech hodně záleží.

Sinister 2 (2015)

Ten film mě strašně zklamal. Jednička totiž patří mezi mé TOP horory s touhle tématikou. Dvojka je naprosto nemastná, neslaná. Podle mě nejméně 3 scény kopírují jiné filmy. Obličej toho příšeráka je fakt trapnej (viditelná maska) Nápad s klukem, co vidí duchy - stereotyp, ale ok. Ale že je vidí i jeho druhej brácha se sklony k násilí po svém fotrovi? To už je moc. Navíc herec, kterej ztvárnil zástupce šerifa, podle mě roli vůbec nezvládl. Dojem z filmu - nic - nic - nic - nic - nic - nic - nic - deset minut dobrá scéna na konci - titulky.