Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Nika_Mencl.
Niki Mencl
Žilina, Žilinský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Kanada
Francie
Čína
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Mumie se vrací
(2001)
Jurský park
(1993)
Harry Potter a Kámen mudrců
(2001)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Zrození Planety opic
(2011)
Spider-Man
(2002)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pasažéři
(2016)
Hunger Games
(2012)
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno