Turbo Kid (2015)

Len samotný soundtrack ma uniesol do detských čias 1000-krát viac, než tona fotoalbumov. Toto celé dielko bolo koncipované ako pocta a zároveň jemná paródia 80-tok. Famózne. https://soundcloud.com/tags/turbo%20kid

Guru lásky (2008)

Ben Kingsley zjavne nie je prieberčivý pri výbere svojich filmových rolí..

Legie (2010)

Dlho som sa snažil prižmúriť štyri oči a tváriť sa, že je to zábavný C-čkový "direct to DVD" titul s ambíciami jednoduchej jednohubky, no toto bolo v kinách a viac než 2 hviezdy si to skutočne nezaslúži. Okrem množstva nedostatkov mám pocit, že ešte aj režisér veľa talentu do vienka nedostal.

Symptom Pandorum (2009)

Foster ako vždy dobrý. Zvyšok nestojí za nič. Čakal som omnoho viac.

District 9 (2009)

Obával som sa, že napriek (alebo práve kvôli) vynikajúcim ohlasom mi tento film "nesadne" a budem sklamaný. Opak je pravdou. Nová režisérska hviezda za smiešnych 30 miliónov dolárov prináša vizuálne orgie, nehorázne našľapanú akciu a napriek ťažkému sci-fi veľmi ľahúčko uveriteľný a geniálne podaný príbeh. Pochutil som si ako "kreveťáci" na žrádle pre mačky.

Číslo 9 (2009)

Asi to chcelo aspoň štipôčku humoru a poriadnu dávku príbehu, aby ma ten vizuálne vymakaný a extrémne ponurý post-apokalyptický svet totálne nezdeptal.