Pařba ve Vegas (2009)

Zábavných a nie trápnych komédií nie je nikdy dosť. Spokojnosť.

Rallye smrti (2008)

V podstate ma film príjemne prekvapil, keďže som čakal ďaleko väčší prúser. Poctivé a silné 3 hviezdy s tým, že som dlho zvažoval pridať ešte jednu. Hej, a to ma autá v podstate vôbec nezaujímajú.

Halloweenská noc (2007)

Film, ktorý vo mne po jeho vzhliadnutí nádherne postupne dozrieval - a to sa mi stáva ozaj výnimočne. Možno by som mal pridať ešte piatu hviezdu. Prípadná druhá projekcia o tom rozhodne.

96 hodin (2008)

Silné 4 a pol *. Režisér Pierre Morel po veľmi slušnom debute filmom Okrsok 13 pridáva ďalšiu akčnú pecku, pri ktorej sa nestihnete nudiť.

Sklapni a zastřel mě (2005)

-"Ma hruzu v ocich. Cim si ji zabil?" - "Ja nevim. Asi to byla polevka. Kuřecí."

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Začínam mať dosť filmov, pri ktorých si o dva dni neviem ani spomenúť, ako skončili.

Pekelná jízda (2008)

Všetko , čo by som k tomu filmu povedal nájdete v komentároch užívateľov EdaS, Le_Chuck, Tuxedo, Mr.Roman a Bane. (Čím dlhšie o tom filme rozmýšľam, tým mám väčšiu chuť ísť ešte o jednu * nižšie)

Neznámý signál (2007)

V prvom rade chcem povedať, že nechápem tunajšie nízke hodnotenie. Film ma mimoriadne príjemne prekvapil (lebo podľa hodnotenia som nič kvalitné neočakával). Film je krvavý, depresívny, pochmúrny s výbornou atmosférou a skvelými čiernohumornými pasážami. Silné 4 hviezdy a po druhom pozretí pôjdem možno na maximum. Hororový fanúšik by si tento kúsok nemal nechať uniknúť.

Halloween (2007)

Po celkom dobrom House of 1000 Corpses a výbornom Devil´s rejects som od Roba Zombieho očakával, že remake Halloweenu sa zapíše do zlatého fondu hororového žánru. Žiaľ, nestalo sa tak. Priveľa vrážd, priveľa nahoty, priveľa všetkého. Len pravej mrazivej atmosféry je pramálo. Dávam dve* a z úcty ku predošlým režisérovým filmovým počinom a z úcty ku celej sérii Halloweenov pridávam ešte jednu*.

Apokalypsa (2006)

Tak toto som skutočne nepochopil a 2 hviezdičky dávam iba kvôli tomu, že chyba je - možno - vo mne. A nemôžem si pomôcť, no Dwayne "The Rock" Johnson by sa mal podľa mňa herectvu vyhnúť veľkým oblúkom.