Hanebný pancharti (2009)

Tarantinovská "operácia Valkýra" s vtipnými dialógmi a výbornou hudbou... výborne zahraná Christopherom Waltzom a Bradom Pittom (naj rozhovor Waltza s Mélanie Laurent a jej zlomenina..a "ovládanie" cudzích jazykov Brada Pitta a jeho komplicov...Tiež som sa dobre pobavil pri rozhovore v bare s dusnou a napínavou atmosférou ktorý skončil brutálnou prestrelkou...Christopher Waltz - Oscar najlepší herec vo vedlajšej úlohe

Berlin Calling (2008)

Škoda že takých filmov tohto typu nie je viac... Berlin Calling je film ktorý by som dokázal pozerať asi stále dokola.. Má výborný soundtrack.. a Paul Kalkbrenner je vynikajúci aj ako herec v tomto filme a aj ako DJ v reálnom svete.. čo viac dodať... stretnút sa na nejakej akcii kde bude hrať Paul Kalkbrenner a vypočuť si jeho Sky and Sand - najlepší song z filmu... :-) Odporúčam každému kto videl jeho film zažiť ho naživo na koncerte. Mal som tú česť a bol to naozaj hudobný zážitok :)

Gran Torino (2008)

výborný Clint Eastwood tak ako aj v každom jeho filme.Tu si bráni svoju česť a teritórium drsnými hláškami a svojim humorom na ktorom sa snáď každý pobaví..patrí to mojich TOP filmov.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Po nudnej dvojke prichádza slušná trojka na ktorej sme sa v kines kamošmi nasmiali na mnohých super hláškach ale aj tak je najviac asi na Scratchovi :-) páčil sa mi aj slovenský dabing.

Californication (2007) (seriál)

v Californication už prvá pilotná časť človeka doslova vtrhne do deja a stane sa na ňom závislým... .. a David Duchovny "hrá" Hanka neskutočne... tie jeho reči... niekedy sa mi zdá ako keby Hank Moody naozaj žil! a zároveň by všetci chceli byť Hankom Moodym :-).. Každý týždeň som sa tešil na novú a novú časť Californication tak som zvedavý na štvrtú sériu v New Yorku... ktorá uzrie svetlo sveta už 9.januára 2011 neoficiálne máme už prvé dve časti zo štvrtej série vonku :-) V štvrtej sérii nám pribudla zaujímavá, mladá (19.ročná) a pekná herečka :) Addison Timlin

Rallye smrti (2008)

v kine to bola vynikajúca odreagovačka s hlavne výbornými efektami (občas "trocha" tej krvi nezaškodí) Celkovo film ubehol veľmi rýchlo vďaka týmto skvelým naháňačkám o život...takže som si celý film užíval a vôbec som sa nenudil...

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Sweeney Todd je pre mňa doslova typická morbidná Burtonovská lahôdka ktorú mám rád.Nie je to úplne typický muzikál lebo to veľa ludí odradí od pozerania čo je ale škoda pretože je to výborne spracovaný film čo sa týka hereckých výkonov, hudby, efektov a hlavne "ľudských" koláčikov. Zaujme aj Sacha Baron Cohen (Borat) ktorý je tak dobre maskovaný že som ho ani nespoznal.Takže oplatí sa to vidieť..