Vesnice roku (2011) (studentský film)

Vesnice se nachází na pomezí mezi Prahou-východ a Nymburskem.Jen malý kousek od města Čelákovice...Film je příjemně ladění do vesnického života jednoho starosty.Ondřej Vetchý je dokonalý jako ve většině filmů a role mu sedla...Na to že je to studentský film tak dopadl lépe než by člověk čekal.

Operace Dunaj (2009)

Au au au...tak nevím! Myslel jsem, že když se o Polsku říká že tam vše stojí za nic, nebude to doslova pravda. Bohužel tento "produkt" to velmi jednoznačně potvrzuje. Asi když vezmeš český národní umělce a dáš jim najíst a napít něčeho místního z už zde zmíněného Polska :D absolutní sra*ka, a to i s Menzelem místo třešničky na dortu ... Za něj teda 1*

Výjimeční přátelé (2019)

Tento film je laděný na nedělní polední oběd s rodinou.Celé je to tak hezky bezelstné, až tomu jde těžko věřit.Tom Hanks tam padl jak ulitý a vedlejší postavy předvedli také kvalitu.

Hellboy: Královna krve (2019)

S otevřenou pusou dokořán :O div že jsem si ji nerostrhl . Přepálené ? Jistě,a to tak že mnoho ale funguje to !

Bankrot (2017) odpad!

Asi by to i fungovalo,ale zaujmout diváka s takovým obsazením a navíc se střihem jako od prvňáčka,je velmi těžké.Podobný film se jmenuje Margin Call a opravdu se povedl! Tohle je vážně jen odpad a podle mě si na sebe ani nevydělal :( Smol pachol

6 underground: Tajné operace (2019)

Fyzika u tohoto filmu neplatí... hvězdu zde dávám jen za námět ale přehnaná struktura a dialog to zcela shazuje! Další akční s*ačka kterých je teď až moc. :(

Godzilla II Král monster (2019)

Přitažené za vlasy a přeumělkované,ale když jsi na to úchyl tak tě to zabaví a dokonce si s toho i přivodíš orgasmus.Některé scény jsou fakt boží ale měli trochu déle přemýšlet nad dějem a nedržet se nějakých,ať už malých happyend dojebávek.

Hořký život komika (2016)

Mě to v celku bavilo...asi hlavně kvůli těm extrémním vtipům a kvůli podání De Nira...nic extra ale neurazí a řekl bych že zabaví při dlouhém zimním večeru...

Joker (2019)

Tak tenhle Joker byl dost dobrej.Dostali jsme se v něm ke zrodu samotné postavy,která je už delší dobu dost populární.Myslím že na žádného Jokera (Nicholson,Ledger,Leto) ze starších filmů bych si nemohl stěžovat ale tento film v podání J.Phoenixe mě úplně dostal.Špičkově zahrané, skvělý střih i režie.Celý děj od začátku mě bavil na sto procent a nemohl jsem se odtrhnout.Doporučuji zkouknout bez přestávky na jeden zátah!