Lištičky (2009) odpad!

Něco tak znuděně neforemné a otravné snad autor ani nemohl myslet vážně! Špína a hnus

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Ten nej high-tech seriál který jsem kdy viděl... není co dodat.Britové tohle umí.Pecka a povedlo se opravdu dost kvalitně až na dva díly ze všech sérií.

Cesta do lesa (2012)

Myslím že to prostředí lesa těm dvěma filmům opravdu prospělo.Herci taky předvedli jistou úroveň a protloukli se tím víc než dobře.První díl byl však určitě lepší (Cesta z města). Musím uznat že oba díly jsem viděl vícekrát a stali se pro mě takovou kultovní záležitostí. Byla jedna veganka a ta potkala fešného myslivca, načež také zjistila že má víc šťávy než její soukmenovci :)

Okamžik vzkříšení (2008)

Nedokoukáno!V půlce filmu jsem už měl takovou "depku" že jsem okamžitě klikal na křížek v pravém horním rohu.Jistě věřím že dohromady to byl kvalitní snímek s řadou velkých talentů ba i hvězd.Ale nějak mi to nesedlo, tudíž za mě jen hvězda...

Musím tě svést (2002)

Mě se to líbilo.Asi nejvíc to herecké "czech superstar trio" dohromady mi sedlo.

Školní výlet (2012)

Neslané a naprosto bez šťávy...A když si to člověk vezme z druhé strany, tak myslím že ani herci ze sebe asi nebyli moc nadšeni.Magnusek zase předvedl co jiní v českých vodách moc neumí... "naprosto zbytečnou frašku".

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Gerard a Andy si každý zaslouží po jedné hvězdě.Jinak naprosto zbytečná záležitost.Efekty úplně out a herecké výkony otřesné! Stejně myslím, že filmy s podobným tématem prostě nejdou moc "na dračku".

Dunkerk (2017)

Buď jsem už moc rozmazlený a nebo mám pravdu. Čekal jsem daleko, daleko více. Všude se vystavoval na obdiv a s honosné upoutávky nakonec zbyl jen smutek, který vás opravdu zasáhne. Nevím jestli smutek s toho, že u Dunkerku to nakonec nijak extra slavně nedopadlo, nebo s toho že se člověk podíval na pár dobrých scén a tím končil. Radši to ani moc nerozmazávat. Hudba se povedla ale ten střih?

Temný rytíř (2008)

Tady je vidět že někteří velikáni, co už nechodí po této planetě, jsou stejně navždy zachováni. Nejlepší "Joker" který kdy byl a možná i bude. Perfektní styl a stotožnění se s postavou. Samozřejmě ostatní prvky filmu a obsazení jsou také více než kvalitní. Jen mi přišlo že H. Ledger je ten nejvýraznější, kterého bych tu chtěl vyzvednout klidně až k nebesům. 😉

Liga spravedlnosti (2017)

Marvel měl "Age of Ultron" a tohle se tomu opravdu až moc podobá. Tak myslím že DC by mělo zvýšit laťku protože Marvel zatím nemá konkurenci. Musím uznat že herecké obsazení je brilantní a to začalo už v "Suicide squad" perfektním Jokerem(Leto) a Deadshotem(Smith) .