Hrozba smrti (2024)

Blbina ale neskutečně jsem se bavil... Conor zandal...Jake perfektní forma

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Jsem znechucen a to se považuji za velkého fanouška MCU ale tohle už bylo i na mě moc.. doufám že druhá řada nebude

Batman (2022)

tak nový Batman byl pro mě naprosto parádní. na vše co jsem nadával jako je třeba casting bylo super, každá postava.. Černý Gordon například v podání Wrighta byl úplně v pohodě..Pattinson byl velmi dobrý.. herecky to uhrál.. a kupodivu vždy když sundal masku už jsem chtěl aby v ní byl zpátky... na něj jsem hodně nedával... vždy jsem říkal věřím mu Bruce Wayne ale nevěřím mu Batmana...ale teď to bylo sakra neuvěřitelný..realistický..podával surové výkony.. a sám inkasoval..ale jeho hrubá síla nakonec byla uvěřitelná a líbil se mi každý zmlacení gaunera .. film byl detektivka víc než akční film víc než komiks... soupeřem byl Hádankař.. takže se šlo po stopách,hádankach a krůček po krůčku byl Batman blíž a blíž až zjistil že jde o něj víc než si myslí, chvíli jsem si říkal takhle to vypadá když Batman loví Zodiaca...zaporaci super bylo jich víc.. korupce, policie... jo a jednou jsem se zasmál jinak je film temný. surový... postava Batmana je rozporuplná a i když ctí nepoužívání zbraní furt je dost nekompromisní.. a mimochodem Batman je na plátně nejvíc ze všech filmů dohromady.. Bruce je tu minimálně (konečně)... jinak asi 4x jsem si pomyslel tak už je konec a on nebyl... film si rozhodně zaslouží být zaplacen v kině... bw Feige by měl film navštívit... takto si představuji hrdiny s pg13 ale co nejvíc drsný.. Blade mě napadl hned pokud tak bude, bude to ideální..

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Čekal jsem všechno možné, ale to co se ve filmu dělo, to jsem nečekal... ten konec, ten zvrat jako wtf :D netvrdím, že to byla nějaká bomba, ale fakt jsem čekal uplně něco jiného, navíc jako tvl žádost o ruku, která se jen tak nevidí :D Kozuba jsem čekal taky v jiné rovině - spíš jako jeho známý Votrubek z Tygrů, ale ten relativně drsný styl jsem nečekal... hlavní postavy zvláštní, ale zábavné., za to jak jsem byl překvapen dávám vyšší hodnocení

Red Notice (2021)

Dle recenzí jsem se bál průseru, ale docela to bylo zábavné, klišoidní, generický, nelogičnosti po prdel, ale splnilo to, zabavilo mě to.... Rock a Reynolds dobrá dvojka a Gal je roztomilá a nejsem z ní vyplácanej teda, mě přijde, že ti dva budou asi zábavní vždycky. Na druhou stranu, rád bych je viděl někdy v trochu jiné herecké poloze :D v trochu vážnější stránce.... Johnsona jsem naposledy viděl hrát ve filmu Práskač - relativně obyčejného kus chlapa, jinak všude je TESTOSTERONOVÝ BULDOZÉR bez slabin a Ryan? ten mě přijde že hubou mele snad od vždycky a jedinou vážnou roli co si u něj vybavím je Pohřben za živa..

Spider-Man: Bez domova (2021)

No takový Hype jako u End Game jak se šuškalo nemám, ale rozhodně se jedná o nejlepší Spidermaní film, možná i o nejlepší třetí díl trilogie v MCU. Já nemám ani co bych filmu vytknul, fakt mě nenapadá vyloženě nic špatného na něm. choreografie bojová super. Herecky zahrany super. Fan servis těžkej. Hlášky. Konečně dobrý humor a tj dost, zároveň vyvážené emoce, střídali se emoce dost. Za mě dobrý, i tu hlavní zápletku vymysleli dobře včetně toho jak to do ní dostali.. A trailer opravdu naznačil ale bylo to trochu jinak

Hawkeye - Na schovku (2021) (epizoda)

Druhý díl o něco lepší než první, přesto asi mě ten první nenavnadil tolik, takže jsem druhý dokoukal z povinnosti ale nemám z toho žádný hype... Uvidíme co přinesou další epizody.. vizuál samozřejmě boží

Hawkeye - Hrdinům se vyhýbej (2021) (epizoda)

Tj já se normálně nudil :O po zdejším hodnocení až jsem se divil.. Do konce to tady i někdo psal, že nejlepší úvod... pro mě jednoznačně nejhorší z těch 4 seriálů.. Vizuál samozřejmě boží

Eternals (2021)

Tak film mám za sebou... Nevím co mám říct.... Rozhodně to bylo jiné, mělo to duši, víc vztahů, jenom přeci mapovali víceletou existenci.. Postavy vesměs sympatický, některý jsem si i oblíbil, Thena v podání Angeliny byla ta z lepších postav. Ta blond ji slušela. A to nejsem její fanda a netěšil jsem na ní..... Nějaký zvraty byly... byl i sex (první sex před kamerou v MCU).. Na to, že je film dlouhý tak mi to uteklo ačkoliv bylo víc pasáží kde se spíš mluvilo než bojovalo.. Fakt je to spíš pěkný příběh, poutavý, hezká výprava, okoli, barvičky, hudba vše hezké.. Jen jak to nejede podle klasického můstru MCU tak mám pocit, že jsem ani nesledoval film z mcu. Ono to je možná dobře, protože tím začínáme být přesycení někteří (já teda ne :D ), ale toto kdyby nepatřilo do mcu vůbec by mi to nepřišlo špatné, dokázalo by to stát jako film samo o sobě a bavilo by mě to.. Jediný co se mi nelíbilo.. 1. Byl jsem v Dabingu a hrdince Sersi říkali Sirky. Asi se báli, ha John Sníh, ha Rob Stark.. Sersi by mohlo někoho zmást (ae ten kdo kouká na org s titulky to má vyřešené) 2. Finále, bylo globální, průser celkem velký, ale nulový dopad na okolí (myslím, že lidstvo nijak zvlášť nereagovalo, nezasahuje nikdo další, žádný jiný hrdina neexistuje atd.)... 3. Už u ShangChiho jsem si říkal, jaké to krásná místa na Zemi máme, s pěknými zvířátky, teď to tu máme zase, lokace fakt luxusní prý finále bylo někde mezi Austrálií a Amerikou, doufám že od teď budou různé exkurze s možností vidět obří sochu v moři... né, chápu, že bavit se o realističnosti v tomto nemá moc smysl a nikdy předtím jsem to nedělal... ale akceptovat příchod mimozemské invaze to zvládám... ale nemám rád když do našeho známého světa vymýšlí až takovýhle fantasy prvky... Bw 2 podtitulky docela dobrý..

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Líbilo se mi to asi úplně stejně jako první Venom... Druhý díl tedy není horší jak to občas bývá, ale ani nijak extra lepší až na pár výjimek (prokresleni vztahu Eddieho a Venoma + přehlednější bitky) a podtitulka super v tu jsem doufal