Pinocchio (2002)

Nebylo to až tak špatné.Vcelku komické!Roberto Benigni sice hrát umí,ale není to úplně ono.Dávám 50 procent a 3 hvězdy.Hlavně za komiku,filmové efekty a italského herce Benigniho.

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Dávám 3 hvězdy.Hlavně za veverku Scraty.Tato pravěká veverka je čiperná i komická...Hlavně začátek tohoto filmu je pěkný.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Podle mě si tento snímek 4 hvězdy zaslouží.Seagal v dobré formě.Jinak sekundující herci taky dobří.Tento film si mě docela získal.Seagal zde jako kuchař vrhající nože u mě zabodoval.Jde o snad nejlepší akční film s tímto hercem a tento snímek je opravdu výborný.Nechybí zde trocha komiky a hlavně spousta akce okořeněné porcí napětí.Ostrá polévka bujavéza v kuchyni ´kuchaře Rybecka na vás už čeká...

Létající zabiják (2007)

Jako ujde to.Seagal je zde jako speciální agent vcelku dobrý.Dávám 40 procent a 2 hvězdy.Jinak mám ale některé Seagalovy filmy vcelku rád.

Lovci prokletých pokladů (2019) (seriál)

Jako ujde to...40 procent si tento seriál zaslouží.Na jedno skouknutí dobré.Dávám 2/5 hvězd hlavně za ústřední dvojici.

Profesionál (2001)

Nic extra.Zde jsem čekal víc.Seagal zde moc nezáří.I když hlavním kladem je zde právě on.Zde můžu dát pouze 1/5 hvězd.

Doktorská pohádka (1982) (TV film)

Mně to přišlo trochu krátké,ale jinak vtipné a solidní.

Kde je Fred? (2006)

Podle mě to nebylo až tak špatné...60 procent za tuto sportovní komedii.

Želvy Ninja 2 (2016)

Mám tuhle partu rád a k tomu atraktivní Megan Fox coby April O Neillová.Dávám tomu 60 procent.Akční scény a souboje dobré...Jinak nostalgie z dětství.

Král rybář (1991)

Tento snímek se mi docela líbil.Hlavně díky skvělému hereckému obsazení.Robin Williams zde hraje velmi dobře.Působivý a emocemi nabytý film,který pohladí po duši a své příznivce si najde jistě i dnes v dnešní uspěchané době...Výborné drama!Četl jsem i knihu a tento snímek mě taky nezklamal.Král rybář o hledání Sv.Grálu či o hledání přátel je příjemný i oddychový.Král rybář je o tom,že i malý člověk může zmoci "velké dílo".