Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 17 bodů
PoeLagger
Poe Lagger
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Fontána
(2006)
Donnie Darko
(2001)
Šílený Max: Bojovník silnic
(1981)
Statečné srdce
(1995)
Minority Report
(2002)
A.I. Umělá inteligence
(2001)
Dokonalý trik
(2006)
Big Lebowski
(1998)
RRRrrrr !!!
(2004)
Cesta
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(17)
Absolute
reky
Klenotka
PierrevanH
!vne0
At0m!c
klayman_08
Jardinie
redvw
Mr.Joker
anyts
Geser
saveli
FNM
Hanka*
Anduin
Fariss
PoeLagger