Ztraceni (2004) (seriál)

Už je to delší dobu, co jsem seriál dokoukala a pocit rozčarování stále nevymizel. Pořád přemýšlím, jak mám celý seriál chápat, hlavně jeho konec, který mě docela zklamal. Myslím, že alternací je mnoho. Seriál je propracovaným sci-fi dílem, který ke konci směřuje spíše do mysteriózna. Což nevadilo, ale chvílema to bylo už přehnané. Hlavně jsem myslela, že na konci seriálu dostanu odpovědi na všechny nezodpovězené otázky a bohužel se tak nestalo. I třetí série byla poměrně slabší než série ostatní. Jinak za mě spokojenost. Postavy jsou sympatické a herecké výkony jsou uvěřitelné. Seriál provází přijemná a podkreslující hudba. Většina děje se odehrává v krásné přírodě a příběh je také poutavý, bohužel na plný počet to není. Nicméně určitě doporučuji.

Mrtví neumírají (2019)

Věděla jsem, že to bude taková ta kravina, ale až tak? S žánrem horor to nemá nic společného, leda tak výskyt zombie ve filmu. Občas jsem se zasmála, ale mohlo to být teda vtipnější. Spíše nedoporučuji, o nic nepřijdete.

Lion (2016)

Už dlouho jsem chtěla tento film vidět a stálo to za to. Sunny Pawar jakož to malý Saroo hrál, jak kdyby to byl jeho život, věřili jste mu to. Dev Patel byl o to horší, nehrál špatně, ale přehrával. Je neuvěřitelné, že byl film podle skutečného přiběhu. Pořad tomu, ale na plné hodnocení něco chybí. Doporučuji.

Psí poslání 2 (2019)

Tak tenhle film byl pro mě oříšek, jelikož jsem napřed četla knížku, tak jsem věděla, jak bude děj probíhat a brečela uz dopředu. Něco bylo trochu jinak, ale zpracování dle knižní předlohy se mi moc líbilo. Řekla bych, že to bylo srovnatelné s prvním dílem. Určitě to chci vidět ještě několikrát. Brečela jsem až do konce titulek. Doporučuji.

Řbitov zviřátek (2019)

Než jsem šla na film, říkala jsem si, jaktože má tak málo procent a teď už to vím. Jako je to pořád luxusní horor na tuhle dobu, ale ten konec kvalitu bohužel o něco snížil. Je tam pěkně nakopnutá hororová atmosféra, plná lekaček. Nový dům k tomu u lesa, kočka a malá holčička. Co víc si přát. Raději nikoho neoživovat. Doporučuji.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Slabší zpracování Draculy. Dávam přednost zpracování s Gary Oldmanem, ale chtělam vidět i tuto novějši verzi. Na odreagování dobré, jinak nic víc.

Hon (2012)

Skvělá ukázka toho, jak Vám může se životem zamávat jedna malá holka... Doporučuji.

V cizí kůži (2011)

Za mě je to jedna z nejlepších komedií. Viděla jsem ji již podruhé a nasmála jsem se ještě víc, než prvně. Ryan Reynolds a Jason Bateman jsou skvělá dvojka. Doporučuji.

Na Hromnice o den více (1993)

Nelíbilo se mi to. Nechápu, jak to může být 271. nejoblíbenější film. Přišlo mi to jako hroznej kýč, že se hlavní hrdina snažil být lepším člověkem, aby získal dívku. A prožívat jeden stejný den pořád dokola, ještě, když si nemůžeš vybrat? Ne, díky. Dávam 2 * snad jen kvůli tomu, že to bylo místy vtipné. Jinak moc nedoporučuji.

Králova řeč (2010)

Krásný a dojemný film. Viděla jsem ho již podruhé a zapůsobil na mě ještě více, než když jsem ho viděla prvně. Ukázalo se tu, že je Colin Firth výborný herec a role mu sedla jako ulitá. Vše jsem mu věřila a prožívala celý film s hlavním hrdinou. Doporučuji.