Underworld: Probuzení (2012)

Možná to byl dějově nejhorší díl Underworldu, ale poprvé jsem byl zklamaný tím, že má Underworld, tak krátkou stopáž. Tohle téma prostě miluju, k tomu ještě Kate Beckinsale a super povedené 3D, které jsem asi poprvé nějak ve filmu vnímal. --- KINO

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Před začátkem filmu jsem si říkal, co tam může být tak zajímavého a vydržím v kině 3 hodiny. Ale musím říct, že to za to stálo a na konci filmu jsem si říkal: To už jsou 3 hodiny? Z nostalgie po kinu jasných 5 hvězdiček. Jinak ve skutečnosti asi 4 hvězdičky :) --- KINO

V cizí kůži (2011)

Nevím čím, ale nějak mě tento film upoutal. Nedokážu to vysvětlit, protože děj je nic moc. Na druhou stranu tam bylo mnoho vtipných scének. Možná za to může tohle podivné období, co prožívám. A proto není moje hodnocení objektivní + obsazení mých oblíbených herců a úžasné Olivie Wilde + ♥ = jedna hvězdička navíc.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Opět skvělá práce RDjr., JL a GR. Sherlock je víc dobrodružný a akčnější než jednička. Trochu mi tam chyběl Lord Blackwood, který mi jako padouch líbil více než profesor Moriatry. Potěšili skvělé zpomalovací záběry. No prostě takový druh zábavy můžu a za obsazení a za to, že je to Sherlock, jedna hvězdička navíc :) --- KINO

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Fenomenální seriál. Super hlášky. Skvělé popichování nemám slov. Ať žije Raj Koothrappali :D Leonard: Zkusíme s nějakou z nich promluvit? Howard: Ne. Noc je na něco takového ještě příliš mladá. Nejdřív počkáme, až právníci a sportovci oslabí stádo, a pak se vrhneme na slabé, staré a nemocné. Best hláška :D --- Nejoblíbenější postava: Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar)

Mafiáni (1990)

“Natrhnu mu prdel, takový jsem prcal v lochu, prcal jsem je do prdele“:D. Skvělá hláška, moc dobře jsem se bavil u celého filmu. A taky jsem si udělal náhled na to jak to funguje v Americe :D.

United (2011) (TV film)

Srdeční záležitost.

Hrdina (2002)

Vůbec jsem nečekal, že se můžu, tak dobře pobavit, protože takovou komedii jsem už dlouho neviděl. Někteří z filmu by přeskočili i Eiffelovu věž. A ty plastový meče no prostě úžasné :)

Přenašeči (2009)

Čekal jsem horor, ale horor to nevidělo ani z letadla. Na druhou stranu jsem byl velmi mile překvapen. Zajímavým dramatem.

Osudový dotek (2004)

Na film jsem se chtěl podívat už velmi dávno, ale pořád jsem to odkládal. Říkal jsem si, když ve filmu hraje Ashton Kutcher a je to sci-fi, thriller, tak mě to nemůže oslovit. Ale po zhlédnutí filmu jsem byl velmi mile překvapen. Je vidět, že výborný scénář a trocha talentu dokáže dělat divy.