Hvězdná brána (1997) (seriál)

Jeden z těch případů, kdy seriál překonal filmovou verzi.

Specialisté (2017) (seriál) odpad!

Jedna velká předvídatelná parodie na policejní práci.

Který je ten pravý? (2017)

Který je ten pravý? Hm, ten český překlad. Pokud Vás zajímá, kdo je ten pravý? Tak Vás uklidním, v tomto filmu se to nedozvíte.

Mimozemská invaze (2017)

Nevím, jestli bylo dobré tento film připravovat na pokračování :-D

Beyond Skyline (2017)

Libí se mi propojení s první částí, i když rostoucí mimino do toho moc nepasuje. Efekty jsou tak akorát. Když to budete brát s nadhledem tak se bude bavit, ale zároveň i nudit. Obstojné sci-fi, která nenadchne ani neurazí.

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

Velmi dobrý rozjezd, staří dobří bráchové, nejobávanějším vězení v Jemenu, dokud byli všichni zavření ve vězení a ještě do útěku z Jemenu to mělo skvěle našlápnuté, ale konec byl psaný horkou jehlou a to se odrazilo i v hodnocení. Jednoduše dokud se jedná o útěk z vězení je všechno velmi nadprůměrné, závěr šitý horkou jehlou. Prostě zaběhnutá šablona.

Taboo (2017) (seriál)

Spousta pasáží je nevyrovnaných, některé jsou lepé vybalancované jiné zase horší. Mnoho zbytečných flashbacků, bez kterých bych si dokázal seriál představit. Ale co bylo hodně cool, tak to je závěr první série, protože ten dotáhl James Keziah Delaney k dokonalosti.

Zabití posvátného jelena (2017)

Tak dobré hodnocení v podobě 1 hvězdičky dávám proto, že jsem nechápal a zároveň se i pobavil, ale to asi nebyl záměr autorů. Potenciál tam byl, ale autoři ho promrhali. Doplnil bych do popisu ještě sci-fi, protože záhadná nemoc nebyla nijak vysvětlena. Jo a ten Barry Keoghan je dobrý úchyl.