• Romantický

Strážce (2006)

Navzdory těm procentům ,které tady vidím(63%) myslím,že se jedná o podařený film. Až na ten konec. Láska nedošla naplnění. I Douglas se na své roky drží ve formě,zdá se. I když,pokud herce ukážete na plátně v plné síle podávat heroické výkony,necháte se do toho vtáhnout a moc nad tím nepřemýšlíte,tak je možné téměř všechno. V každém případě jsem ho moc rád viděl zpět v akci,ať už je to s ním jak chce. Tak ode mě pro dnešek vše.

Let's Dance (2006)

Jsem si zase jednou u filmu odpočinul. Docela fajn záležitost,moc o tom nepřemýšlet. Trochu těm mladším závidím,jak si ten moderní styl užívají. Já bych to snad taky zvládl,ale už bych byl s tím byl na diskošce trapný. Ještě tak kurzy na Dirty dancing. No a Hříšný tanec jsem viděl těsně předtím,už po několikáté. A podívám se na něj zase. Na rozdíl od Let´s dance.

Apocalypto (2006)

Vážení přátelé ano. Tudy vede cesta. Jednu hvězdičku ubírám za trochu zdlouhavou pasáž v první půli filmu,ale jinak mazec. Výborné herecké výkony většiny zůčastněných. Mel nám ukázal,že to jde i bez hvězd. Bravo. Potlesk ve stoje.

3:15 zemřeš (2005)

Proč to režisér nedotáhl do konce? Nějaký masakr na závěr. Ne,že bych byl krvelačný,ale jestli tohle byl námět na celovečerní film údajně podle skutečných událostí,tak to ani omylem. Dalo se to shrnout do zajímavého dokumentu v délce max.20minut.

Klíč (2005)

Předem musím říct,že nemám rád duchařské horory. Tenhle film byl pro mě naprostá ztráta času. opravdu nechápu proč tohle někdo točí. Kate byla navíc ve své roli naprosto nepřesvědčivá,v romantických komediích se uplatní daleko líp.